Monacor LBS by HHH - diy projekt

Re: Monacor LBS by HHH - diy projekt

PostPostao/la Phil » Sri ožu 31, 2021 8:55 pm

SasaKC83 napisao:Oke, sad vidim da piše kraj imena Mali Bukovec, bilo mi je poznato... :)

I meni se neke stvari oduže par godina. :lol: :whistle:


:D

yoke napisao:Jos jedna napomena...
S obzirom da je ipak to projekt s neta, kojeg pretpostavljam nisi ni cuo u zivo, budi spreman da ces ipak mozda morati petljati malo oko ugadjanja zvuka.

Toni je poznat da voli malo meksi bas....pa se nemoj na prvu razocarati i obeshrabriti...

Samo laganini i samo naprijed :lol:


Naravno da nisam čuo prije. Al u vrijeme dok sam kupovao ovaj materijal, onda me taj projekt privukao jer je bio low budget. E sad, jbga, danas sigurno nebi nešto takvo kupovao, išao bi na nešto ozbiljnije, ali šteta da ti drajveri stoje i dalje...
Ja bi radije sad napravio nešto za par k€, al jednostavno mi je žao ovog da stoji :D
Bit će vremena za novi projekt (nadam se :D).
Kutija i sve me neće koštat ništa, drva i toga imam doma koliko god treba. Ipak sam drvni majstor ^^
Avatar korisnika
Phil
 
Postovi: 23
Pridružen: Pet vel 12, 2021 12:02 pm
Lokacija: Mali Bukovec

Re: Monacor LBS by HHH - diy projekt

PostPostao/la Phil » Čet tra 01, 2021 8:10 am

yoke napisao:Jos jedna napomena...
S obzirom da je ipak to projekt s neta, kojeg pretpostavljam nisi ni cuo u zivo, budi spreman da ces ipak mozda morati petljati malo oko ugadjanja zvuka.

Toni je poznat da voli malo meksi bas....pa se nemoj na prvu razocarati i obeshrabriti...

Samo laganini i samo naprijed :lol:


Čisto da znam, šta misliš pod tim petljanjem oko ugađanja zvuka? Na kojim poljima?
Avatar korisnika
Phil
 
Postovi: 23
Pridružen: Pet vel 12, 2021 12:02 pm
Lokacija: Mali Bukovec

Re: Monacor LBS by HHH - diy projekt

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet tra 01, 2021 10:30 am

Phil napisao:Čisto da znam, šta misliš pod tim petljanjem oko ugađanja zvuka? Na kojim poljima?


neki projekti poznatih graditelja znaju biti toliko razvijeni da se ne isplati petljati sa nekim izmjenama
a neki se daju i dosta poboljsati i bolje prilagoditi pojacalu koje ce ih goniti , sobi u kojoj ce biti i ukusu slusatelja

to ovisi o znaju i mogucnostima onog koji to radi ,, po mogucnostima mislim na mjernu opremu i sl.
nacini na koje se moze zvucnik prilagodit su mnogi , rano je pricati o tome

nemoj se sada opterecivat s time... ;) mozda toga ni ne bude... nekad budes zadovoljan iz prve

sad samo rokaj sa građevinskim radovima :chores-mowlawn:
Pao Pepeo
 
Postovi: 2202
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Monacor LBS by HHH - diy projekt

PostPostao/la yoke » Čet tra 01, 2021 11:48 am

Pao Pepeo napisao:
Phil napisao:Čisto da znam, šta misliš pod tim petljanjem oko ugađanja zvuka? Na kojim poljima?


nemoj se sada opterecivat s time... ;) mozda toga ni ne bude... nekad budes zadovoljan iz prve

sad samo rokaj sa građevinskim radovima :chores-mowlawn:


Uprav tako, samo rokaj :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Prethodni

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju