13DR7 P-P varijacija na temu

ON topic

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la tom_hifi » Pet kol 14, 2015 6:50 am

Ovaj RCA konektor koji "nije u liniji", to si ti namjerno, pjesnička sloboda :)

Inače, vrlo zanimljivo izgleda, bit će to lijepo.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5300
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la davorin » Pet kol 14, 2015 7:24 am

tom_hifi napisao:Ovaj RCA konektor koji "nije u liniji", to si ti namjerno, pjesnička sloboda :)

Inače, vrlo zanimljivo izgleda, bit će to lijepo.

Taj je zapravo jedini u liniji! :mrgreen:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6933
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la pamook » Pet kol 14, 2015 8:50 am

:P je, taj je jedini u liniji :lol: .... a to je rezultat vise faktora :P - kuciste je vec bilo obojano, a s unutrasnje strane ima nekakvu "šinu" koju drze dvije matice - probao sam odsarafiti obje ali nula bodova - pa se u skladu s šansama da userem i boju i komad i konduktera, pribjeglo ovom rjesenju (koje vizualno ne pase, strši - ali se ne vidi osim kod prikapčanja kablova) :mrgreen:

Izlazni trafoi idu oni mali vizatoni, eventualno bi bilo mjesta za nesto malo vece ali ne puno :think: ... cak bi i motorizirani pot vec bio knap (srecom pa ga nemam :lol: )... doduse, ispostavilo se da "u kuci" imam samo jedan pot i taj sam ugradio u pojacalo, pa kad je trebalo busiti rupu na kucistu - morao sam skidati :doh: :lol: ... uvjeren sam da negdje postoji jos jedan, ali taj se jako dobro spremio :think:

Dean :obscene-drinkingcheers: :lol: - je, izgleda kao nesto sto bi Jawe imali da se mota pod nogama u onom reciklaznom prostoru :lol:

Sonny se ne javlja pa ne znam dal mu trebam smotat dva manja ili jedan veliki :mrgreen: :laughing-rofl:

thx za pozitivne komentare ekipa :D

u startu nisam imao bas ideju sto i kako, ali sve je islo u prilog kontra tome da bude "ozbiljno", da ima drvenih dijelova i da opcenito bude ko piletu sise :think: ... pa mi je doslo ovo, ako ce vec bit za zaeebanciju i "uz komp", onda moze bit i šareno :D

danas mi dolazi frend iz ZG u posjetu pa vjerojatno nece bit sastavljanja, ali ce se barem dobro osusit lak :P

:obscene-drinkingcheers:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la s@ki » Pet kol 14, 2015 10:21 am

Pozdravi Kizu i pazite kaj radite :)
Ampić izgleda skroz fora :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la Master of disaster » Pet kol 14, 2015 10:47 am

Sviđa mi se kučište! :clap:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la audio kutak » Pet kol 14, 2015 2:46 pm

jako lijepo je to ispalo... sasvim izvan rutine, izvanserijski..... :clap: :dance:

već sam pomalo umoran od 4 komada daski i gore komad pleha... tako da je ovo došlo kao osvježenje!
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la s@ki » Pet kol 14, 2015 4:04 pm

audio kutak napisao:jako lijepo je to ispalo... sasvim izvan rutine, izvanserijski..... :clap: :dance:

već sam pomalo umoran od 4 komada daski i gore komad pleha... tako da je ovo došlo kao osvježenje!



pa je... da sam i ja napravio toliko takvih kučišta kao ti i ja bih io umoran ...
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la audio kutak » Pet kol 14, 2015 6:23 pm

nisam ja umoran od "nerada" već od jednoličnosti koja je prevladala internetom.... tako da je ovaj
pamukov rad došao kao pravo osvježenje....

ti mene uvijek krivo shvatiš ili ti to mene javno prcaš? :think:

ps.molim pamuka da sam odluči dali se ovaj off treba brisati...
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la pamook » Pet kol 14, 2015 9:43 pm

sve dok ste benigni, meni ne smeta :P

a ovo nije nista narocito "novo", vec takodjer prezvakavanje tople vode s kapi limuna (pelinkovac sa strane, s ledom) :lol: ... tesko je napraviti nesto "al bas novo te nevidjeno", a ovaj trenutni uradak mi se cini da izgleda tocno kako mu kuciste diktira za mali amp simpaticne namjene (i dosta dobrog zvuka racunajuci koje trafoe ima za OPT) ...

bit ce, uskoro... prednjica i oplosje dobili novi sloj laka, a sutra bi moglo past "pripasavanje" trafoa i plocice u kutiju... jos da mi je imat u ladici malo forumskih stupića, eeeeeeee :doh: :lol:

ovako moram osmislit vlastite stupice na neradni dan 8-)

popratim fotkama, narafski :obscene-drinkingcheers:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: 13DR7 P-P varijacija na temu

PostPostao/la pamook » Ned kol 16, 2015 4:08 pm

:cry: napadaju sa svih strana, nemos se uhvatit posla s gustom a da te ne prekinu :P

jucer - osim iznenadnih posjeta uspio napravit par forumskih stupića po mjeri... materijal - osovina "traktora" nekog A3 printera :D ... M3 navoj urezan...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Kompletni projekti

Tko je online

Bing [Bot] pregledava forum i 2 gostiju