MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

ON topic

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Bepone » Sub ruj 05, 2020 1:34 pm

Dorian napisao:Ovo nije nigdje javno objavljeno, cak ni slicno, pogledao malo sto pise kolega Gerhart, zanimljiv lik, no to je sasvim druga prica.

ova?
viewtopic.php?f=7&t=4043&start=60"
Bepone
 
Postovi: 5196
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la tom_hifi » Sub ruj 05, 2020 1:41 pm

Dorian napisao:Nisam zaboravio da sam obecao prvom tko se javi jedan primjerak PCB, no morat ces se strpiti do iduce narudzbe, ovih pet prvih je vec u rezervaciji kao gotovi uredaji, javim ti.


Strpljen spašen. Imam vremena, a i tekućih obaveza i nekih projekata, pa mogu čekati i čekati. ;)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5313
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Sub ruj 05, 2020 2:12 pm

Bepone napisao:
Dorian napisao:Ovo nije nigdje javno objavljeno, cak ni slicno, pogledao malo sto pise kolega Gerhart, zanimljiv lik, no to je sasvim druga prica.

ova?
viewtopic.php?f=7&t=4043&start=60" target="_blank"

da, to sam dio pustio, to je samo mali djelic MC sekcije, no nije radna verzija, ta shema je prva beta u meduvremenu je prilicno izmjenjena shema, no ok, okvirno se moze vidjeti baza projekta
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Sub ruj 05, 2020 2:14 pm

tom_hifi napisao:
Dorian napisao:Nisam zaboravio da sam obecao prvom tko se javi jedan primjerak PCB, no morat ces se strpiti do iduce narudzbe, ovih pet prvih je vec u rezervaciji kao gotovi uredaji, javim ti.


Strpljen spašen. Imam vremena, a i tekućih obaveza i nekih projekata, pa mogu čekati i čekati. ;)

Islo bu to sve sada puno brze, ovih dana ce ici narudzba PCB-a za line pre i jos jedna serija za phono, eto imam i ideju ako nije problem, bi li ti mogao kad bude gotovo preuzeti taj primjerak za test slusanje kod kolega sa foruma tko bude zainteresiran
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la tom_hifi » Sub ruj 05, 2020 2:28 pm

Dorian napisao:
tom_hifi napisao:
Dorian napisao:Nisam zaboravio da sam obecao prvom tko se javi jedan primjerak PCB, no morat ces se strpiti do iduce narudzbe, ovih pet prvih je vec u rezervaciji kao gotovi uredaji, javim ti.


Strpljen spašen. Imam vremena, a i tekućih obaveza i nekih projekata, pa mogu čekati i čekati. ;)

Islo bu to sve sada puno brze, ovih dana ce ici narudzba PCB-a za line pre i jos jedna serija za phono, eto imam i ideju ako nije problem, bi li ti mogao kad bude gotovo preuzeti taj primjerak za test slusanje kod kolega sa foruma tko bude zainteresiran


Uvijek sa za test slušanje, zašto ne. :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5313
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Sub ruj 05, 2020 2:35 pm

OK, super, da me malo rasteretis, a da kolege sa foruma koga zanima cuju pricu, ja sam sa vremenom skroz nigdje, a i zdravlje me malo zahebava
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la tom_hifi » Sub ruj 05, 2020 2:54 pm

Dorian napisao:OK, super, da me malo rasteretis, a da kolege sa foruma koga zanima cuju pricu, ja sam sa vremenom skroz nigdje, a i zdravlje me malo zahebava


Polako, neće ništa nikud pobjeći :) Sve će se stići.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5313
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Master of disaster » Sub ruj 05, 2020 3:03 pm

tom_hifi napisao:
Dorian napisao:OK, super, da me malo rasteretis, a da kolege sa foruma koga zanima cuju pricu, ja sam sa vremenom skroz nigdje, a i zdravlje me malo zahebava


Polako, neće ništa nikud pobjeći :) Sve će se stići.


Uh. To ja stalno sebi govorim u odnosu na prvo. :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3257
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Sri vel 24, 2021 7:05 pm

Kod mene polako znaci doslovno to, evo konacno da ovo privedemo kraju, danas dosli trafici, putovali vise od mjesec dana, snjezna oluja u Poljskoj, ostala firma bez struje i na kraju radnici zavrsili u karanteni, no ipak je na kraju doslo, jos kutija stize u petak pa skutijam spravu ovih dana i nesto novih slikica objavimo, dosal je i daljinac u meduvremenu, jos za sami kraj cekam jos jednu posiljku zametenu u snjegu negdje u Texasu, plasticne lece za IR diodu i led-ice jos jedino nedostaju.
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la ziki » Sri vel 24, 2021 8:04 pm

Lijepo. Baš me zanima kako će izgledati i zvučati na kraju.
ziki
 
Postovi: 544
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Kompletni projekti

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju