MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

ON topic

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Bepone » Sri vel 24, 2021 11:29 pm

sam pomislio na prvu da je to protutenkovska mina :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la tom_hifi » Čet vel 25, 2021 6:25 am

Ja već zaboravio na ovo, a svašta se obećavalo :P
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5308
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Čet vel 25, 2021 1:21 pm

tom_hifi napisao:Ja već zaboravio na ovo, a svašta se obećavalo :P

a vidis kojom brzinom ide uz sve moje druge obaveze,,vise od godinu dana to stoji, sad bu tek za okvirno mjesec dana sve slozeno kak se spada i jos jedan paket se ceka da sve skompletiram, kad pomislim da je sve, ispadne da jos nesto fali i tak godinu dana....
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet vel 25, 2021 1:25 pm

Pretpostavljam da je to custom made trafo jer vidim napon od 29V? Da je neki iz serijske proizvodnje sigurno bi ga mogao brže dobiti.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5733
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la tom_hifi » Čet vel 25, 2021 2:25 pm

Dorian napisao:
tom_hifi napisao:Ja već zaboravio na ovo, a svašta se obećavalo :P

a vidis kojom brzinom ide uz sve moje druge obaveze,,vise od godinu dana to stoji, sad bu tek za okvirno mjesec dana sve slozeno kak se spada i jos jedan paket se ceka da sve skompletiram, kad pomislim da je sve, ispadne da jos nesto fali i tak godinu dana....


Sve 5, malo zezam. Samo to ti polako i kvalitetno napravi, pa se nadam da dogovor i dalje stoji.

;)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5308
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Čet vel 25, 2021 6:19 pm

Khadgar2007 napisao:Pretpostavljam da je to custom made trafo jer vidim napon od 29V? Da je neki iz serijske proizvodnje sigurno bi ga mogao brže dobiti.

Nije custom, Poljaci imaju padajuci menu i izbor napona, istina isti napon na oba sekundara i tako cijeli niz napona od do u koracima po 1V, meni je tu taman odgovaralo tako i to im je isporuka garantirana 14 Dana, a odmah poslije sam narucio i jedan custom od 300VA za line pre i to su odgovorili 20-26 dana rok isporuke i nesto je skuplje nego oni iz padajuceg izbornika,,a ovo je stvarno kasnilo zbog navedenog jer sam poslao par upita i tako su odgovarali, Prvo snjeg i struja, poslije karantena, inace super su trafici ovi koji su dosli,,odlicno to rade poljaci
i ovo su napisali kako izraduju audio grade trafice,
In audio grade, noiseless transformer price You'll get transformer winded with with the largest possible inductance.
Core will be measured and selected, nominal induction will be lowered for the leakage flux minimalization
For a best noise reduction core and all the windings are impregnated.
Transformer will also has electric and electromagnetic shields and epoxy filled interior.
malo poljskog engleskog
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Čet vel 25, 2021 11:17 pm

Spojio trafic pa neka malo svira, Kutak sutra dolazi, on jos nije vidio spravu u pogonu pa sam neku skalameriju od zica izveo da svira.
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Sub tra 03, 2021 9:15 pm

I evo konacno danas sam to uspio ukutijati, proslo je vise od godine dana, nadam se da iduci projekti budu brze isli, ostalo je jos unutarnje ozicenje u biti samo izvode trafa upakirati u konektore, to bum sada napravil.
Na prednjoj strani su samo lece od ledica koja je funkcija ukljucena i leca od IR senzora, od tipkala za rucno ukljucenje sam odustao, odozada jasno konektori.
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: MC/MM phono pre by Dorian/Kutak (clone)

PostPostao/la Dorian » Čet tra 08, 2021 7:28 pm

I evo ga svira vec 2 dana, jos neke kozmeticke sitnice moram smisliti kako najbolje rijesiti natpise iznad LED-ica koje oznacavaju koja je funkcija ukljucena i to bi bilo to, tko zeli cuti kako svira neka se javi kolegi Kutku kada dode na ljeto u Hr, nadam se da ce biti ovogodisnji triode fest pa cu donjeti jedan primjerak da se vidi uzivo.
Uskoro novi phono projekt jos korak naprijed od ovoga koji cilja iznad Pass-a XS phono.
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Prethodni

Vrati se na: Kompletni projekti

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost