Što trenutno slušate?

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la cappucino » Čet srp 19, 2018 6:18 pm

Watch on youtube.com

Presley...
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la DrFireBottle » Čet srp 19, 2018 10:38 pm

Bepone napisao:Franci je zakon!


Nakon nekog vremena šta sam ga pokazao prijateljima i ostalima, iskritizirali su me da slušam klošare :D i da izgleda ko neki robijaš....
A također sam vidio "prepucavanje" u komentarima ispod pjesama ali ne razumijem čemu sve to.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la Bepone » Čet srp 19, 2018 11:55 pm

za francija treba vremena, to je prekulturan slovek i treba puno toga znat da on sjedne... od 25, 30 , 40 na dalje, more se ocekivat kakav fan vise :mrgreen: :mrgreen:
franci je uvijek i svugdje- legenda
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la Bepone » Čet srp 19, 2018 11:57 pm

kako kaze pepel trenutno ga se vidi u stinjanu .. kako peskiva ribe s kraja
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet srp 20, 2018 12:26 am

Jedna za laku noć.

Watch on youtube.com
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la pamook » Pet srp 20, 2018 7:54 am

Bepone napisao:za francija treba vremena, to je prekulturan slovek i treba puno toga znat da on sjedne... od 25, 30 , 40 na dalje, more se ocekivat kakav fan vise :mrgreen: :mrgreen:
franci je uvijek i svugdje- legenda


:lol: :lol: negdje `86-`87. sam bio na "koncertu" tu u VK u tadasnjem omladinskom klubu.... bilo nas je troje, i svi smo bili zbunjeni, pogotovo kad je zapalio kosu na kraju :lol: :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la DrFireBottle » Pet srp 20, 2018 9:16 am

pamook napisao:
Bepone napisao:za francija treba vremena, to je prekulturan slovek i treba puno toga znat da on sjedne... od 25, 30 , 40 na dalje, more se ocekivat kakav fan vise :mrgreen: :mrgreen:
franci je uvijek i svugdje- legenda


:lol: :lol: negdje `86-`87. sam bio na "koncertu" tu u VK u tadasnjem omladinskom klubu.... bilo nas je troje, i svi smo bili zbunjeni, pogotovo kad je zapalio kosu na kraju :lol: :lol: :lol:


Aha naći to je ta artistička samodestrukcija iliti samouništenje :D isto kako si je Van Gogh odrezao uho tako on kuri kosu aaaa :D ali još je zanimljivije da je to napravio pred 3 ljudi a ne pred ogromnom ekipom da skandale radi.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la Pao Pepeo » Pet srp 20, 2018 9:59 am

pamook napisao: negdje `86-`87. sam bio na "koncertu" tu u VK u tadasnjem omladinskom klubu.... bilo nas je troje, i svi smo bili zbunjeni, pogotovo kad je zapalio kosu na kraju


ocito je bio izlazak za pamcenje :D i na ovom ti malo zavidim... !!
Bepone napisao:kako kaze pepel trenutno ga se vidi u stinjanu .. kako peskiva ribe s kraja


na mjestu di je znao pecat ove godine ga nema , krivci su neke barke koje su sad tamo privezane...
ali znao je dolazit da , a kad bi ulovio bilo kakvu ribu to bi bilo veselje kao kad je Mnađukic zabio gola za ulazak u finale !!! :lol:
lik tek takav :D

nego ko voli Fonsa ove nedelje ce biti u karlovcu na nekom jazz festivalu !!!
to mu je tek drugi put u HR i tkozna kad cemo imat priliku ga opet vidit...

Watch on youtube.com
Pao Pepeo
 
Postovi: 2193
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la pamook » Pet srp 20, 2018 10:32 am

Pao Pepeo napisao:
pamook napisao: negdje `86-`87. sam bio na "koncertu" tu u VK u tadasnjem omladinskom klubu.... bilo nas je troje, i svi smo bili zbunjeni, pogotovo kad je zapalio kosu na kraju


ocito je bio izlazak za pamcenje :D i na ovom ti malo zavidim... !!


:lol: definitivno za pamcenje.... tih godina su VK pohodili tadasnji lokalni bendovi pa sam bio na Azri (3x), Corbi (2x), EKV, Orgazam, Zabranjeno pusenje, Bajaga, Aerodrom (bili su i ljige poput Hari Mata Hari i Plavi orkestar ali njih sam s gustom propustio), pa je ovaj doticni koncert bio jos vise zbunjujuc :lol: :lol: ... a bome i tekstovi su mu bili za pamcenje (padobrani, padobrani, padobrani, domobrani, domobrani, domobrani....) :lol: ... al bilo je taman 3 na 3, njih troje na "bini" na metar ispred nas, i nas troje u "publici", u čudu :lol: :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la DrFireBottle » Pet srp 20, 2018 12:09 pm

Kad ste već Aerodrom spomenuli... inaće meni vrlo drag bend, nešto sam i sitno Pađena upoznao na jednom rođendanu...
Watch on youtube.com
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostalo

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron