Ili da places, ili da umres od smijeha?

Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la EL84SE » Sub vel 27, 2016 2:22 am

Ne zelim nikoga uvrijediti niti da se tko nadje uvrjedjenim,
mislim da nece, jer iako sam kratko ovdjej smatram ovo ozbiljnim diy forumom, molim admina da ovo obrise ako je neprimjereno.

Dakle malo ja guglam i kad ono naidjem na ovu stranicu: http://www.audiopuls.hr/diy.html
smatram da je za "ovo" ovdje sa vicevima pravo mjesto za ovako nesto.

i neznam da li da placem i budem tuzan, da krepam od smijeha ili da budem uvrijedjen sa ovim sto natoj stranici ima naziv DIY....a i sa svim ostalim sadrzajem...

eto...imao sam potrebu to podjeliti sa vama.....pa neka prosudi svatko za sebe....
EL84SE
 
Postovi: 32
Pridružen: Pon vel 08, 2016 4:59 pm

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la gilhooley » Sub vel 27, 2016 10:27 am

Iskreno...možda djeluje smiješno, banalno ili nedovoljno audiofilski, no hajmo pogledati to s druge strane.

Ti svi ljudi koji su nešto napravili, zapravo su dali svoja razmišljanja, volju, novac i trud u nešto što njima znači. Je li to dobro ili upotrebljivo ostaje zapravo diskutabilno. I na nama da to nekako u sebi doživimo.

Osobno ne želim trunuti pred televizorom, naricati nad sudbinom ili gledati ustaško-partizanska prepucavanja na HRT1. Nije dobro ni za želudac, ni za krvotok, ni za psihu.

Svi mi koji nešto radimo nismo očajnici, niti ljudi koji žele jeftino doći do nečega. Mi smo vrlo vrijedna, inventivna i pametna stvorenja koja na kraju nešto kreiraju i uživaju u tome. Ako drugi loše misle o meni - nije bitno jer o sebi mislim jako dobro.

Inače sam raspoložen za opširniju diskusiju, ali čeka me projekt s autom...stoga idemo delat... :lol:

Gill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la Zmajz » Sub vel 27, 2016 11:39 am

Ima tu i korisnih stvari. Ne moraju DIY rješenja uvijek biti fensi-šmensi, neka su prilično sirova, ali su neka vrlo vrijedna pažnje: za gramofondžije rješenje sa pijeskom u kutiji je jedno od najboljih riješenja za podlogu uopće! Ti je još i gumena prostirka iz hausbaua kao i polica koju je tip napravio (Moj audio stalak, S. Dimić), dat je princip a izbor materijala je na volju. Tekućina za održavanje drvenih površina kao i izrada apsorbera su isto vrijedni pažnje, a estetika uratka je na majstoru.-..
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la EL84SE » Sub vel 27, 2016 11:54 pm

ah...moze se to razviti u diskusiju,djelomicno se slazem sa vama,ali moj stav je da ima razlicitih ljudi i svatko moze tvrditi svasta,da cuje ovo i ono,zato sto je nesto napravio,izmjenio,dodao,oduzeo, ali to je sve subjektivno i kao takvo podlozno subjektivnom dojmu,a naravno ima nas svakakvih.

Za mene je fizika,matematika pa empirijski dokaz, sa konkretnim mjerenjima, sproveden u djelo prvo i osnovno za tvrditi nesto,a ostalo Woodoo magija.
Ili banalne gluposti...al ok....to je samo moje vidjenje.

Ha, kvragu,tko sam ja da sudim....

Ali stvarno ne bih ulazio u detalje...jel to je suludo jer 100 ljudi 100 cudi...

BTW. gilhooley ponekad su jeftina i jednostavna rjesenja ili preinake i najbolja ili/i naj funkcionalnija.

Uvjek se sjetim amera i rusa i prvih putovanja u svemir,gdje su ameri potrosili ogromnu kolicinu novaca kako bi razvili kemijsku olovku koja radi u beztezinskom stanju,a rusi su koristili obicnu olovku i indigo papir....no to je sad jedna sasvim druga prica....
EL84SE
 
Postovi: 32
Pridružen: Pon vel 08, 2016 4:59 pm

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la Dean » Čet tra 28, 2016 6:32 pm

...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la pamook » Čet tra 28, 2016 7:47 pm

kupuj, viš da su na popustu!
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon kol 20, 2018 6:04 pm

Nisam znao u koju da temu ovo smjestim pa evo ovdje.

Navali narode, EL34D trioda u ponudi,dobro ste čuli EL34 je smršavila za dvije mrežice i sada je postala trioda. Cijena prava sitnica,samo za 300$,a vjerojatno za nas jedno 50% više kada se namire lokalni derikože...

https://www.musicdirect.com/tubes/icon- ... um-tube-ea
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5744
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la zika » Čet stu 22, 2018 11:21 pm

Avatar korisnika
zika
 
Postovi: 282
Pridružen: Pet srp 26, 2013 1:40 pm

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la pamook » Pet stu 23, 2018 8:12 am

:lol: :lol:

ma, nece nitko primjetit ako zidas pomalo, kroz godine :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Ili da places, ili da umres od smijeha?

PostPostao/la zika » Pet stu 23, 2018 7:07 pm

pamook napisao::lol: :lol:
ma, nece nitko primjetit ako zidas pomalo, kroz godine :lol: :lol:

Samogradnja.. ;)
Avatar korisnika
zika
 
Postovi: 282
Pridružen: Pet srp 26, 2013 1:40 pm

Sljedeće

Vrati se na: Vicevi, funny video itd..

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost

cron