OT uz SE EL84

offtopic iz očišćenih tema

Re: se el84

PostPostao/la Edison » Čet tra 24, 2014 8:37 pm

elvis napisao:Sve što mogu reći na tvoju hvalisavost u smislu hrpetine starudije i prašnjavih knjiga na polici je..... džaba ti to sve kad si stavio blinkere na glavu! Uživaj u svom (pravocrtnom) svijetu...


Elvis, ovo ti nije trebalo, uvredljivo je. Ovim nisi nista unizio tubemana, ali sebe jesi...
Mozemo imati razlicite stavove i misljenja, i mozemo ih raspravljati, ali ne trebaju nam napadi na osobnom nivou.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5683
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: se el84

PostPostao/la tom_hifi » Čet tra 24, 2014 8:45 pm

Kao prvo, ovo bi admini trebali prebaciti u drugu temu ( kantu za smece?). Kao drugo, ne sjecam se, Elvise, da si i prije bio takav napadan kao u zadnje vrijeme. Sto se desava? Edison je potpuno u pravu. Ovime si unizio sebe ... Ne moramo se slagati, ali to ne znaci da se odmah moramo vrijedjati.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5308
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: se el84

PostPostao/la Dean » Čet tra 24, 2014 9:55 pm

Ja bi dodao još jednu, kud puklo, da puklo.... :mrgreen:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: se el84

PostPostao/la elvis » Čet tra 24, 2014 10:48 pm

Edison napisao:Elvis, ovo ti nije trebalo, uvredljivo je. Ovim nisi nista unizio tubemana, ali sebe jesi...
Mozemo imati razlicite stavove i misljenja, i mozemo ih raspravljati, ali ne trebaju nam napadi na osobnom nivou.


Malo mi je već mučno od tvojeg dijeljenja pravednosti po svim forumima svih ovih godina, zbilja je gadljivo, pogotovo kada znam da nije iskrena, jer je ishodište iste sitni interes, jeftino se prodaješ, šteta. Zato molim te pročitaj sve na ovoj temi od početka pa donosi sudove o tome tko je provokator.

@tom_hifi... za tebe mi se neda niti quotati... no evo jedan link only for you http://hr.playstation.com/

Ako nemate što pametno reći, nemojte se baviti mojom teškom naravi, jer niste u pravu, jednostavno me ne poznajte, zato kanite me se plizzzzzz
Avatar korisnika
elvis
 
Postovi: 135
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 12:35 pm
Lokacija: Zadar

Re: se el84

PostPostao/la Edison » Pet tra 25, 2014 12:01 am

elvis napisao:Malo mi je već mučno od tvojeg dijeljenja pravednosti po svim forumima svih ovih godina, zbilja je gadljivo, pogotovo kada znam da nije iskrena, jer je ishodište iste sitni interes, jeftino se prodaješ, šteta. Zato molim te pročitaj sve na ovoj temi od početka pa donosi sudove o tome tko je provokator.

@tom_hifi... za tebe mi se neda niti quotati... no evo jedan link only for you http://hr.playstation.com/

Ako nemate što pametno reći, nemojte se baviti mojom teškom naravi, jer niste u pravu, jednostavno me ne poznajte, zato kanite me se plizzzzzz


Sve teme procitam od pocetka. Ne vidim provokatora nego bezobraznika. I nisam dijelio nikakvu pravednost, nego sam ukazao na tvoje vrijedjanje i bezobrazluk. Mi tebe ne poznajemo, ali ti sebi uzimas pravo da poznajes nas/mene, i znas da imam neki sitni interes i jeftino se prodajem? Daj ti napisi koji je to sitni interes, i gdje se ja to prodajem? Koliko znam od ovog foruma, osim druzenja s finim ljudima, u koje nakon ovog tebe nikako ne mogu ubrojiti, nemam nikakvog interesa, niti koristi. Jedino sto sam prodao bilo kome s foruma je osciloskop Khadgaru, i to po vrlo povoljnoj cijeni. I on je pitao mene da li cu ga prodati, jer ga nisam ni stavljao u oglasnik. I varas se, Elvis, da te ne poznajemo. Nakon ovakvih istupa, svi te na forumu lako prepoznaju. A linkove o playstationu, pricice o paunu i paunicama, rezanju hrenovki i slicne, zadrzi za sebe.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5683
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: se el84

PostPostao/la Klokan » Pet tra 25, 2014 12:36 am

Ljudi moji katastrofa je sta se covjeku od teme napravili...
Da se to meni desilo kada sam pravio onaj svoj jadni el84 koji cak nije ni stereo bih isti tren zaboravio na diyaudio forume i cijevi...

Krenem ljepo citati temu i bas me interesira jer volim vidjet kad nam dodje novi clan kojemu prvo odrediste nije prodaja/kupovina i koji stavlja svoj rad na forum u kojemu mu naravno treba pomoc ili bar pokoji savjet. A sto je vice dobio na zadnjoj stranici? Necu niti traziti rijeci.

Iskreno nisam niti citao prepucavanja u cjelosti jer nemam volje za to kao vjerovatno velik broj ljudi koji je otvorio ovu temu. Najzalosnije je to sto su ovakvi ispadi, svadje i vredjanja sve cesci i cesci a reci cemo i zesci. To nam nikako ne ide u korist i da budem slobodan izgleda mi nakaradno!

Ako ne mozemo argumentirano raspravljati (ja recimo ne raspravljam previse na forumu bas zato jer ne mogu argumentirati) onda nam ni ne treba niti stari forum niti afn niti ovaj niti bilo koji drugi jer svoju svrhu nece imati.

Zao mi je vice-a ali jos vise mi je zao kada vidim kako smo se poceli ponasati....

Zamolio bih sve koji osjete bilo kakvu potrebu za ovakvo unistavanje teme (bilo koje, makar i DIY Caffe) da za to nadju neko mjesto gdje drugi nece ispastati radi manjka tudje samokontrole. Hvala.
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Prethodni

Vrati se na: Reciklaža

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost