Baby Huey

Re: Baby Huey

PostPostao/la Edison » Pet lip 23, 2017 9:45 am

Samo da javim konacne dojmove. Na Triode festival u Krizevcima pojacalo je stiglo poluusvirano. Tamo sam od Zmaja povoljno nabavio bolje pklopce trafoa od ovih mojih "prehrambenih". U medjuvremu pojacalo stalno radi u drugom sistemu, usviralo se i zvukom sam zadovoljan. Medjutim navikao sam se i na poklopce, pa ih necu mijenjati. Mislim da ce i Precjednik biti zadovoljan, jer njemu su se svidjali. Dakle, ovo malo pojacalo, koje fizicki bas i nije malo, svira jako dobro u okviru svoje snage.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5688
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Baby Huey

PostPostao/la Zmajz » Pet lip 23, 2017 12:12 pm

Može li (jesi li probao) raditi u triode/pentode modu, osim u UL kako je?
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Baby Huey

PostPostao/la Edison » Pet lip 23, 2017 12:32 pm

Zmajz napisao:Može li (jesi li probao) raditi u triode/pentode modu, osim u UL kako je?


Ne moze jer nisam stavio preklopnik, pa za sad nije probano...
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5688
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Baby Huey

PostPostao/la Zmajz » Pet lip 23, 2017 2:21 pm

A zašto nisi stavio preklopnik??? Kak to napola radiš posel, nešto si mi popustio u zadnje vrijeme...
Mislim da radiš previše poslova odjednom, nije više multitasking za naše godine.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Baby Huey

PostPostao/la Edison » Pet lip 23, 2017 3:05 pm

Zmajz napisao:A zašto nisi stavio preklopnik??? Kak to napola radiš posel, nešto si mi popustio u zadnje vrijeme...
Mislim da radiš previše poslova odjednom, nije više multitasking za naše godine.


A nisam stavio... kriv sam... ;) Ma ne stignem. U triodi to i tako ne bi dobro radlio jer je ukljucena Shade povratna veza. U pentodi nisam probao. Mogu prelemit zicu ispod pa poslusat, i ako ima neke znacajnije promjene tek onda ici na preklopnik. Istina je ovo za multitasking i previse posla za nase godine.

Osim toga, sad dolaze vrucine, a klime nemam. Tako mi entuzijazam za posao raste obrnuto proporcionalno rastu temperature...
A puno vremena potrosim i na odlaske na more. Lose mi je koljeno i moram plivati kako bih ga drzao u kondiciji da do sljedeceg ljeta mogu hodati...
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5688
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Baby Huey

PostPostao/la Zmajz » Pet lip 23, 2017 3:46 pm

Neće ti plivanje pomoći, slušaj iskusne, samo dijeta (bar 20kg), znam, bio i provjerio osobno....
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Baby Huey

PostPostao/la Edison » Pet lip 23, 2017 8:43 pm

Zmajz napisao:Neće ti plivanje pomoći, slušaj iskusne, samo dijeta (bar 20kg), znam, bio i provjerio osobno....


Smanjenje tezine uvijek dobro dodje. Nesto malo padne i plivanjem.
Medjutim, meni je ostecena tetiva kvadricepsa i trebam ojacati misice... plivanje tu dobro dodje...
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5688
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Prethodni

Vrati se na: Cijevna tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju