6B4G push pull

Re: 6B4G push pull

PostPostao/la fixxxer » Ned svi 06, 2018 7:59 pm

Jel konkretan Sakuma pre sa pl504 obrađen u nekoj temi?
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: 6B4G push pull

PostPostao/la zuzi » Ned svi 06, 2018 9:18 pm

Nije, to je moja improvizacija sa prigušnicama kao teretom, međutim kad ga spojim na amp nisam zadovoljan /muti/. Daljnja varijanta pogona s preampom je moja "fetiš" cijev PC900 ali je to sve u fazi eksperimentiranja i učenja.
Na audiofil forumu sam našao prepisku izmedju ilimzna i robota koja prepiska mi je puno pomogla pri ovom eksperimentu. J ga imam premalo znanja ali zato volje ne nedostaje.
Inače trenutno na slovenskom trećem programu /program ARS/ slušam emisiju o prerano umrlom mladom glazbeniku Gašparu Trčeku bez ikakvog preampa i zvuk mi je po volji, što nemogu reći za "kompjuterkompresijamptrimaterine" stanice.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: 6B4G push pull

PostPostao/la zuzi » Čet lis 04, 2018 11:09 pm

Malo je zahladilo pa je nabavljen jedan siemens field coil zvučnik /jedan je otprije kod mene/ pa reko da malo ugrijemo sobu. Ipak su četiri lampe četiri lampe. Ujedno je napravljen driver sa EF86 i ja zadovoljan sa zvukom. Izlazni trafoi su Iskra.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: 6B4G push pull

PostPostao/la Master of disaster » Pet lis 05, 2018 6:37 am

Fali basa. :lol: Treba tu jedan field coil sub od barem 18" poput onih korištenih za kina zavidat u zid, pa neka tresucka posljedično i u susjednoj sobi. :violin:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Prethodni

Vrati se na: Cijevna tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju