Priboi

Re: Priboi

PostPostao/la tubeman » Sub srp 28, 2018 1:19 pm

Dok ste mudrovali ošla baba s kolačima - netko ga je kupio :)
Previše je tu nepotrebnog teksta.
Ako pojačalo "radi" i ako je donekle renovirano i ako ima rezervne cijevi onda vrijedi taj novac, naravno onomu tko ga treba :)
Samo za popunjavanje police je možda preskupo.
Za izradu nečeg takvog će sigurno trebati dosta veće ulaganje.

Ako se izračuna da upotrebljivi materijal (transformatori, kutija, podnožja, cijevi... praktički vrijedi taj iznos onda opet sve štima. Pri tomu bi bilo pomalo "bedasta" pomisao o tomu da se raskupusa i od svega toga napravi nešto bolje :) :)

O tomu koliko to stvarno vrijedi razmišljati će ovaj put "sretni" kupac :) :)
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3118
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: Priboi

PostPostao/la pamook » Sub srp 28, 2018 1:47 pm

...ajd da i ja dodam "koju" :D

oglas je izgleda samo istekao, vjerojatno ce ga obnoviti, da ga je prodavac htio obiljeziti pod "prodano" pisalo bi "ovaj oglas je prodan" :P

ne samo da je prodavac iz istog grada, vec je tu 7-8 kuća niže od mene :lol: :lol: .... doduše, poznamo se "na blagi naklon glavom" ili ni to, osobno se ne znamo... palo mi bilo na pamet otici i pogledati/poslusati to pojacalo, ali racunajuci da nije bas da mi fali pojacala, nisam... a iskreno, i vlasnik "slovi" kao pitoreskne naravi, pa mi to bas ne treba u zivotu, nemam zivaca... a i rasprave u audiofilskom smjeru su obicno jednosmjerne, pa i to s gustom izbjegavam :D

cjenovno, taj amp (ako se ne varam, ali sumnjam da se varam) je bio u oglasniku na audiofildotnet -u za 3k kn, mislim da ga je Tom hi-fi cak i linkao ovdje negdje .... nakon toga je osvanuo na njuskalu za 3k kn, pa je vlasnik vjerojatno zakljucio da mu je vise dosta od cjenkanja, pa je stavio 3k7 kn tako da moze spustiti na 3k (moja pretpostavka, odn. razmisljanje o istom).... mene je kopalo da li bi vrijedilo pazariti doticno radi izlaznih trafoa, pa sam malo pratio... na kraju je famozni internet (opet) usrao stvar jer su misljenja vise nego oprecna (oko izlaznih trafoa), a nigdje ni trunčice nekog mjerenja... sve na uho.... i na predrasude :lol: :lol:

mozda sam malo "pomogao" nekome, ili cak suprotno, ali to je ono sto znam i mislim.... a kazem, malo sam pratio, pa da mi se ukazao nekakav višak od parsto €, vjerojatno bi ga ugrabio, pa nek stoji kod mene :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Priboi

PostPostao/la cappucino » Sub srp 28, 2018 2:00 pm

Evo, naš Pamook je sve rekao.
Hvala!
;)
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Priboi

PostPostao/la boca » Sub srp 28, 2018 2:20 pm

Iskreno ovako bi isla prica
Ja bi dao Musical Fidelity MA50 monoblokove a on meni Priboi i rezervne lampe uz signu nadoknadu
boca
 
Postovi: 242
Pridružen: Sub lip 18, 2016 10:49 pm

Re: Priboi

PostPostao/la pamook » Sub srp 28, 2018 5:40 pm

...a gle, buduci da je Priboi vec dulje vrijeme u oglasima, ocito ga se ne moze bas tako rijesiti.... a zamjena - zasto ne, promjena godi.... :P
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Priboi

PostPostao/la fixxxer » Sub srp 28, 2018 5:44 pm

Iz Priboja samo kamion :lol:
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: Priboi

PostPostao/la Zmajz » Ned srp 29, 2018 5:21 pm

Watch on youtube.com
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Priboi

PostPostao/la DrFireBottle » Ned srp 29, 2018 10:14 pm

pamook napisao:...a gle, buduci da je Priboi vec dulje vrijeme u oglasima, ocito ga se ne moze bas tako rijesiti.... a zamjena - zasto ne, promjena godi.... :P

E to to je najbolji komentar :) meni kompenzacije i zamjene daaaleko bolje neg kupovina.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Priboi

PostPostao/la ilimzn » Pon srp 30, 2018 2:07 am

Daaaavnih dana je bilo i recenzija Priboja.
U biti... koncepcija je ok i zeljezo je prvoklasno (ukljucivo i kutiju - bivsa vojna proizvodnja). Kome se da, raskupusati stampe (koje nisu nesto) i sloziti stvar ispocetka, potencijalno s nekim dodatnim trikovima.
ilimzn
 
Postovi: 1194
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: Priboi

PostPostao/la gilhooley » Sri stu 07, 2018 8:07 am

Eto vam ga ponovno na Njuskalu...
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Cijevna tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju