RS1003 SRS551 PP amp (puno W)

Re: RS1003 SRS551 PP amp (puno W)

PostPostao/la Bepone » Uto ruj 22, 2020 9:18 am

videt cemo danas malo po pojacalu ca je.. jucer je bio cilj zapaljenje pod svaku cijenu!! :lol: :lol: i to se desilo na 10 navecer..

slusao 3 sata svakojaku muziku, uzduz i popreko, od franci blaskovica do alvin leeja..ali po tiho.. ono ca se na prvu skuzi da je zvuk jako precizan, cist, detaljan, lagan, ne kuzi se da je ovo lampas, ne bumija, ne mulja... spoj je UL sa jako malo feedbacka . neki ruski kondici za njega su mi zapeli na carini, kad ce , ne zna se :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: RS1003 SRS551 PP amp (puno W)

PostPostao/la Bepone » Pon pro 21, 2020 12:25 pm

znaci poslije par meseci slusanja zakljucak je da je vo daleko najbolji amp ikad i da ne treba trazit dalje neku amplifikaciju, ni trosit pare, ni kupvat po ducanima, ni gledat ca postoji jos na svetu, ni bavit se neki usporedbama kako ovaj onaj svira! :lol: :lol: amp dela svoje delo pojacava signal, lampas je to koji ne dira ekstreme, bass je odrezan kao macem , brz i mocan,"zaffff" se cuje bass... a visoki normalni, lagani, stvara veliko veselje i 3D !
ne izaziva zamor slusan ga po 10satui u komadu, , nije toplog karaktera, nije hladnog, moooozda malo se cuje neka toplina ali u promilima, na prvo slusanje ne more se rec ako je tranzistorac ili lampas, sve ima! da ne govorin kako svijetli po noci! kompletan audio vizualan dozivljaj , bas sam ga na*** :P
tu sam neki video snimio mozda se cuje ca, ko je pas u kuci ili je vani??
https://drive.google.com/file/d/1-1SlY4 ... sp=sharing
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: RS1003 SRS551 PP amp (puno W)

PostPostao/la Bepone » Pon pro 21, 2020 12:29 pm

malo ovih nocnih,
rs1.jpg

rs3.jpg

rs5.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: RS1003 SRS551 PP amp (puno W)

PostPostao/la Edison » Pon pro 21, 2020 1:00 pm

Bepone napisao:amp dela svoje delo pojacava signal, lampas je to koji ne dira ekstreme, bass je odrezan kao macem , brz i mocan,"zaffff" se cuje bass... a visoki normalni, lagani, stvara veliko veselje i 3D !
ne izaziva zamor slusan ga po 10satui u komadu, , nije toplog karaktera, nije hladnog, moooozda malo se cuje neka toplina ali u promilima, na prvo slusanje ne more se rec ako je tranzistorac ili lampas, sve ima!


A jesi ga nahvalio, ali neka si... :clap: :clap:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: RS1003 SRS551 PP amp (puno W)

PostPostao/la grunf » Pon pro 21, 2020 1:59 pm

Edison napisao:
Bepone napisao:amp dela svoje delo pojacava signal, lampas je to koji ne dira ekstreme, bass je odrezan kao macem , brz i mocan,"zaffff" se cuje bass... a visoki normalni, lagani, stvara veliko veselje i 3D !
ne izaziva zamor slusan ga po 10satui u komadu, , nije toplog karaktera, nije hladnog, moooozda malo se cuje neka toplina ali u promilima, na prvo slusanje ne more se rec ako je tranzistorac ili lampas, sve ima!


A jesi ga nahvalio, ali neka si... :clap: :clap:


a meni je reka da san pravi trgovac :lol:

lipo to izgleda :clap:
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: RS1003 SRS551 PP amp (puno W)

PostPostao/la davorin » Pon pro 21, 2020 2:08 pm

Jesi li mjerio struju G2? Možda slike zavaraju oko, ali malo su mi prorezi na RS1003 previše crveni?
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: RS1003 SRS551 PP amp (puno W)

PostPostao/la Bepone » Pon pro 21, 2020 2:45 pm

grunf , edison mali jutranji pretjer :lol: stalno vrtin neka pojacala i zvucnike, npr zadnjih 7 dana je svirao V7000 Grundig iz 80tih (BC i BD trandje nutra, ali neocekivano odlicnog i toplog zvuka) pa gledan kakav je bass, kakovi visoki, neki tranzistorac sa strane jos, neki chip amp, neki SE mali, uvijek nesto prestimavan, mjerin..... ali kad vratin ove SRS.. pa to je milina isprve! :romance-hearteyes: :romance-hearteyes: :romance-hearteyes: tu isprve nis ne podesavas ni provjeravas ni ispitujes uhom, samo dignes na max volumen !
struja g2 je oko 7mA razmisljao sam o tome puno prije..ali to ca svijetle drugacije ,izgledsa da svaka ima svoj faktor ko na onoj reklami , nauci se slovek na svih njih ..:mrgreen:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Prethodni

Vrati se na: Cijevna tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju