malo pojacalo i 2x visaton fr10

malo pojacalo i 2x visaton fr10

PostPostao/la Toma » Pon lis 23, 2017 8:55 pm

Na ebayu sam kupia gotovu plocicu https://www.ebay.com/itm/2pcs-PAM8403-5 ... Sw4bVTmtrT

Iznenađen sam kako uredno radi,Normalno nije puno glasno ali za ugodno slusanje je skroz ok.Ima jako veliko pojacanje pa lakuo uđe u cliping ako mu je ulaz prejak.
Ovo sam napravia za curu jer se žalila kako sam sebi napravia masu zvucnika a njoj ni jedan.Inace ona sluša muziku preko zvucnika od laptopa tako da ce joj ovo bit ludnica.Ima dosta basova,iznenađen sam.Napravia sam rupice tako da ona ne dira membranu sa prstima šta inace voli radit

Slika
Slika
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: malo pojacalo i 2x visaton fr10

PostPostao/la Edison » Pon lis 23, 2017 9:10 pm

Lijepo. :) :clap:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: malo pojacalo i 2x visaton fr10

PostPostao/la pamook » Pon lis 23, 2017 9:16 pm

Meni ovo fenomenalno izgleda :clap: :clap: , svaka cast za ideju! I realizacija je, koliko vidim, na nivou :D ... svidja, i to jako (mogla bi i koja fotka na boljem svijetlu, za arhivu :mrgreen: )

Bravou!!!

/edit - addendum:

probaj resize fotke na 1024x768 (max. sto forum dozvoljava) pa ih uploadaj pomocu forumskog "dodavanje privit(a)ka" (nalazi se odmah ispod ovog prozora za unos teksta) - iz razloga sto nakon nekog vremena sve fotke uploadane na photobucket ili neki drugi servis jednostavno "nestanu", odn. "potrose" dozvoljeni bandwidth jer imaju puno pregleda i onda sama tema na forumu izgleda poprilicno kusato - šturi tekst jer je bila slika, a slike više jok :P ... a da se ne vracamo u vremena C/B televizora i Milke Babović i šarenih opisa kostima klizača i....

:D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija


Vrati se na: Tranzistorska tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju