JLH69 u novom ruhu

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la Borko_KA » Sri ožu 24, 2021 3:19 am

grunf napisao:
Borko_KA napisao:
grunf napisao:
za one koji nisu pratili Le Monstre nadogradnja je bila zamjena LM329 s LED referencama u regulatorima

"Ogroman korak napred" šališ se...?


šta se tiče šuma LED referenca je bolja (i to se čuje),ali ako se ide na preciznost onda je LM329 bolji

Šta se čuje (u zagradi)? :)
Pregledah temu, ne razumem čemu ovakve stvari po forumima, ajd razumem prodavce, dilere uređaja, kitova i slično...
Neočekivano otkrovenje usled korišćenja OsCon kondenzatora na poziciji x u regulatoru napajanja pojačala, je jedan od jačih i ubedljivijih fragmenata ove teme.... :think:
Borko_KA
 
Postovi: 20
Pridružen: Pet lis 04, 2013 9:29 pm

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la grunf » Sri ožu 24, 2021 9:53 pm

Borko_KA napisao: Pregledah temu, ne razumem čemu ovakve stvari po forumima, ajd razumem prodavce, dilere uređaja, kitova i slično...
Neočekivano otkrovenje usled korišćenja OsCon kondenzatora na poziciji x u regulatoru napajanja pojačala, je jedan od jačih i ubedljivijih fragmenata ove teme.... :think:


a di bi to trebalo biti? šta bi ja treba prestati pisati jer se tebi to ne sviđa ili šta? ja sam iznio svoje zaključke i ništa više i molia bi da skratimo ovu suvislu priču šta prije

a šta se tiče os-cona ili dalje u tekstu C4
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la Borko_KA » Čet ožu 25, 2021 9:05 am

Važi. Pravim Jehovinim svedocima predlog, 2 oscon-a u paraleli (križno postavljeni na pcb).
Ljutiš se što ti neko postavlja logična pitanja, na javnom forumu?? izvinjavam se, preskačem...
Borko_KA
 
Postovi: 20
Pridružen: Pet lis 04, 2013 9:29 pm

Prethodni

Vrati se na: Tranzistorska tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju