JLH69 u novom ruhu

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la kiko » Sri ruj 18, 2019 4:29 pm

A reci, kakav bi bio JHL u usporedbi s Exposure 3010S2 izlazom npr.? Je li to "tu negdje" po kvaliteti ?
Tko radi - taj griješi!
kiko
 
Postovi: 243
Pridružen: Sub svi 18, 2019 9:37 am
Lokacija: Osijek, Croatia

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la Bepone » Čet ruj 19, 2019 10:51 am

uff :violence-hammer:
Bepone
 
Postovi: 5183
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la grunf » Uto ruj 24, 2019 12:55 am

za vikend sam vratio nazad CRCR filter u napajanju, istina izugubio sam +/-2V na pojačalu tako da sad imam +/-19V, rezultat je odličan šta se vidi s slike, za zvuk san mislia da je to to ali može se još izvući iz JLH69
pad napona je 3V na regulatoru,ispod ne ide i još 2V na otporima u ispravljaču, tako da sad imam 40W gubitaka na napajanju , čisto ekonomično :)

btw. malo san gleda za dijelove u mousera ako bi išli u neku kolektivnu gradnju, imamo sve poluvodiče tamo ali će SVI biti SMD osim izlaznih naravno, moram još testirati SMD VAS koji će mi doći prilikom sljedeće narudžbe kroz nekih mjesec dana i ako bude dobar(i) imamo sve elemente na jednom mjestu, e sad SMD je malo sitan pa bi morali ići na dvi pločice za one koje vole 'kroz rupu' i da sami odaberu poluvodiče ili ko šta ima u škafetu
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2464
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la kiko » Sri ruj 25, 2019 12:00 am

Pa daj Grunfe neku usporedbu, neko pojačalo za relaciju s JLH69. Slušao si valjda dobrih pojačala.. Može li ga uopće neko AB class pojačalo "nadsvirati" ?

Bepo bi se odmah tukao... :geek:
Tko radi - taj griješi!
kiko
 
Postovi: 243
Pridružen: Sub svi 18, 2019 9:37 am
Lokacija: Osijek, Croatia

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la Bepone » Sri ruj 25, 2019 5:45 pm

Pa puknes bezveze pojacalo sa necim rijetkim,nemore gluplje, koje su sanse da je imao covjek jedno i drugo? I jos da odvoji 20 min svog vremena kojeg nema, samo da tebi napise odgovor?? I to besplatno? Znaci matretiranje clanova bezveznim pitanjima, tolerancija je prosla sad ti treba jedan dobrocudni ban na mjesec dana.Nemoj ca zamjerit ali dosadniji si od tom hifija..sta je tesko postic
Bepone
 
Postovi: 5183
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la kiko » Sri ruj 25, 2019 8:16 pm

kiko napisao:Pa daj Grunfe neku usporedbu, neko pojačalo za relaciju s JLH69. Slušao si valjda dobrih pojačala.. Može li ga uopće neko AB class pojačalo "nadsvirati" ?


Ja mislim da je ovo sasvim legitimno pitanje.

Pa valjda ga može s nečim usporediti..
Tko radi - taj griješi!
kiko
 
Postovi: 243
Pridružen: Sub svi 18, 2019 9:37 am
Lokacija: Osijek, Croatia

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la grunf » Čet ruj 26, 2019 6:57 pm

kiko napisao:
kiko napisao:Pa daj Grunfe neku usporedbu, neko pojačalo za relaciju s JLH69. Slušao si valjda dobrih pojačala.. Može li ga uopće neko AB class pojačalo "nadsvirati" ?


Ja mislim da je ovo sasvim legitimno pitanje.

Pa valjda ga može s nečim usporediti..


nažalost ne može s s ničim usporediti, posebno AB ili B klasom

u A klasi postoje par pojačala sličnog zvuka, Hiraga A klasa 20 ili 30W ,Krell KSA50 , Pass Labs Aleph 3 ili 5,Zen V9 i to ti je to

sve to imaš na velikom diyaudiu i to sigurno preko 6000 postova, ali ko će to sve čitati
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2464
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la kiko » Pet ruj 27, 2019 5:18 pm

Šta misliš.. ! Interesantno. Znači, isplatilo bi se kupiti klimu, to je 2500 kn ili manje (za 40 m3)

A onda bi mu trebalo "priuštiti" i pretpojačalo te klase, i to bi bilo to.
Tko radi - taj griješi!
kiko
 
Postovi: 243
Pridružen: Sub svi 18, 2019 9:37 am
Lokacija: Osijek, Croatia

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la grunf » Pon ruj 30, 2019 8:35 pm

za vikend san napravia nešto šta bi prije svakome reka da ne radi, stavia san OS-CON u pojačalo ,i to u regulator :o na scopu se vidilo malo poboljšanje ,a šta će biti s zvukom san se boja

prvi dan je zvuk bio zasićen visokima i detaljima , na nekim snimkama i iritirajuć ,ali san odlučia da svira još koji dan jer su kond. bili novi, međutim već jučer se stanje popravilo ,zvuk se vratia u normalu ,nema skrićavih visokih i bas područje je opet prisutno, ali s još više detalja u zvuku , ukratko pojačalo zvuči bolje
inače preporuka ja da ti kondezatori budu low ESR , Jung je koristio Panasonic FC a u nekim kit verzijama su korišteni Rubycon ZL dok moji OS-CON imaju 10 puta manji ESR od FC serije i to se ipak čuje
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2464
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: JLH69 u novom ruhu

PostPostao/la Bepone » Pon ruj 30, 2019 9:53 pm

A se se cuje saka komponenta, nedavno sam otkrio arcotronics polipropilen koji radi cuda na nekim pozicijonima 8-)
Bepone
 
Postovi: 5183
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Tranzistorska tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju