Novi niskošumni JFET

Novi niskošumni JFET

PostPostao/la grunf » Ned lis 03, 2021 12:11 pm

za one koji još ne znaju Texas Instruments je izbacio novi niskošumni jfet JFE150 , zatražio sam sample-ove ,ali ne znam hoće li mi odobriti :?

https://www.ti.com/product/JFE150?keyMatch=JFE150

https://www.diyaudio.com/forums/vendor-s-bazaar/375079-ultra-low-noise-jfets-texas-instruments.html
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la Bepone » Ned lis 03, 2021 12:27 pm

velo pojacanje.. ali ima samao 0.8Vpp ca bi znacilo da ga moras gusit da bi dalje normalno pojacavao / ulazni signal 2Vpp
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la Bepone » Ned lis 03, 2021 12:35 pm

ali zato dupli: JFE2140
je jako zanimljiv mislin da cu ga odmah kliknut, trazin tako nesto za projekte PP lampaskih pojacala!! JFET ulaz idealni obrtac faze, pa dalje lampadine, ne trebaju vise JFETi! patent moj naravno :mrgreen: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la grunf » Pon lis 04, 2021 9:45 pm

normalno da mi nisu odobrili sample-ove :( , rekli su nek kupim ,a još sam stavia svoju firmu di radim za referncu i nisan napisa da je za hobi nego za mjerenje i senzore
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la grunf » Pon lis 04, 2021 9:49 pm

Walt mi se isto potužia da ni on više ne dobiva od Analog Devices -a ,a bia je njihov zaposlenik godinama i jedan od glavnih inžinjera , baš su šup.. ti ameri , samo profit :evil:
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la Bepone » Pon lis 04, 2021 10:36 pm

ili mi balkanci koji ne zelimo platit i ocemo sve za nista? :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la Bepone » Pon lis 04, 2021 10:37 pm

ja sam kliknuo po 10 kom u kosaricu od svakog moremo na pol! ce bit za pp amp
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la grunf » Uto lis 05, 2021 1:21 am

nije problem šta smo mi balkanci ,ja namjerno nisan napisa da mi treba za audio i doma , nego za posal i navea san dobre razloge pa opet ništa , ni walt više ne dobiva nego kupuje ko i mi ,a to je žalosno jer ako svon čoviku ne daš kako ćeš onda drugom
zato će u novom poboljšanom regulatoru biti 2SK35577 , a moga je biti i JFE150
mouser ga je nedavno tek dobia, pratin to ja od kad je izaša i stavia san i ja par komada u košaru za test mada su malo pretjerali s cijenom :o
inače košarica je poskupila nekih 10 do 20% samo u zadnjih misec dana šta nije dobro :(
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la Bepone » Uto lis 05, 2021 1:26 am

totalno je krivo razmisljat da ce ti neko za nis nesto poslat, zaboravi to u startu, ja da nesto proizvodin, mucin se, ulazen miljarde , pa da to dijelim za nis? otkuda ta ideja uopce? znam, iz nekih starih dobrih vremena (socijalizma :mrgreen: ) kad su i ameri slali TI (2005-2007) ali nema toga vise , od kad su skuzili da na balkanu se samo uzorci narucuju i niko nis ne kupuje, krepala je krava .
nisu skupi i treba kupovat a ne cekat da ti pecena sojka sama pade u usta :P

2SK2145-BL
mene muci da nema duplih vise, ne treba mi za nis, od kad su poceli na pass forumu koristit ove duple za ganjat interstage trafo pa onda na VFET -nema niti jednog vise!

ali krenuo je i Onsemi sa dual Jfetima
NSVJ6904DSB6T1G
sreca da ga nitko ne trazi 8-)
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Novi niskošumni JFET

PostPostao/la grunf » Uto lis 05, 2021 1:38 am

Bepone napisao:totalno je krivo razmisljat da ce ti neko za nis nesto poslat, zaboravi to u startu, ja da nesto proizvodin, mucin se, ulazen miljarde , pa da to dijelim za nis? otkuda ta ideja uopce? znam, iz nekih starih vremena socijalizma kad su i ameri slali TI (2005-2007) ali nema toga vise , od kad su skuzili da na balkanu se samo uzorci narucuju i niko nis ne kupuje, krepala je krava :lol: :lol:

nisu skupi i treba kupovat a ne cekat da ti pecena sojka sama pade u usta :P


pa onda nek ukinu Request sample i sve OK, ovako san potrošia po ure svog vrimena da bi spunia sve one upitnike pa ništa
nemoj misliti da ja želin nešto muhti i ne volim kad se odma vuče povezica na socijalizam i prošla vremena , na to san alergičan :evil:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Sljedeće

Vrati se na: Tranzistorska tehnika

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju