Digitalni upravljač za muziku

Re: Digitalni upravljač za muziku

PostPostao/la Zmajz » Čet tra 03, 2014 6:18 pm

Već je naručen disk (1,8") za PC i na putu je, kao i PCMCIA USB kartica sa 4 USB 2.0 izlaza. DAC će biti u konačnici sa XMOS USB karticom a za filmove itako gledam divixe koje kradem sa mreže. Još moram nabaviti 2T disk (imam svoju kutiju s napajanjem SATA2) za storiđ i vanjsku tastaturu, ili možda nešto da komandiram sa smartfona (Android). Primarno koristim Foobar, a jriver nisam probao ali sve je moguće. Čak sam danas dovuko VGA kabl da mi telka bude monitor.
Čim nešto stigne za kompletiranje, javim se.
BTW, ima li netko olovku za ovaj laptop (ekran je touch sensitive, ali samo s olovkom)??
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Digitalni upravljač za muziku

PostPostao/la Master of disaster » Čet tra 03, 2014 8:22 pm

Baš sam probao instalirati Daphile na jedan prastari IBM laptop (600 MHz procesor) i... nefata, bios prepozna butabilni cd sa linuksom i kada kernell počne kopirati file-ove na disk kompjuter se restarta. Ehm... back to the good old drawing board :(
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Digitalni upravljač za muziku

PostPostao/la SaWa » Sub tra 05, 2014 11:53 am

Zmajz napisao:BTW, ima li netko olovku za ovaj laptop (ekran je touch sensitive, ali samo s olovkom)??


Imam ja neku sa starog mob-a.Ako ti paše javi se na pm.

Slika
SaWa
 
Postovi: 1485
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Digitalni upravljač za muziku

PostPostao/la Mimi » Uto ožu 17, 2015 5:27 pm

Ja koristim Ap-Linux (http://www.ap-linux.com" target="_blank). To je derivat ARCH linuxa koji je složio dečko iz Zagreba, besplatan je, podržava i DSD fajlove i radi odlično. Jednostavan je za instalaciju a ima i XBMC a može se upravljat preko smartfona.
Mimi
 
Postovi: 1
Pridružen: Uto ožu 17, 2015 5:09 pm

Prethodni

Vrati se na: Digitalni izvori zvuka

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju