tubeman napisao:Eh, takvih sam našao ko' u priči ali tu se radi o trosistemcu.
Ako stignem, danas ću jednog otvoriti da vidim kako izgleda skretnica pa će se znati malo više.
Tko zna, možda je to bilo rađeno za nekog drugog, ili je "netko drugi" koristio njihove zvučnike ali se gotovo definitivno radi o tvorničkoj kutiji.
micro napisao:Ima puno teorija koje bi bile rezne frekvencije ali za MTM bi po novijim teorijama trebalo biti udaljenost centra jednog 8" do centra drugog 8".
Recimo 18cm , 344/0,18 =2293/4 = 570Hz prva rezna frekv za oba 8"
tubeman napisao:Pitanje za one "malo starije", uups, "iskusnije"
Što bi to moglo biti?

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju