Što trenutno slušate?

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet tra 27, 2017 10:12 pm

Master of disaster napisao:Daj onu drugu, boilje mi leži :lol: Ovi su zaboravili umiksat bas i ritam, hebala ih brzopletost. :violin:


prvo - :doh:
drugo- al ga imas s tim bassom :lol:
trece - uzivaj :chores-chopwood:
Watch on youtube.com
Pao Pepeo
 
Postovi: 2193
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la SaWa » Čet tra 27, 2017 10:29 pm

Pao Pepeo napisao:
Master of disaster napisao:Daj onu drugu, boilje mi leži :lol: Ovi su zaboravili umiksat bas i ritam, hebala ih brzopletost. :violin:


prvo - :doh:
drugo- al ga imas s tim bassom :lol:
trece - uzivaj :chores-chopwood:
Watch on youtube.com
" target="_blank" target="_blank" target="_blank


Kliknem ja play na ovu pjesmu ono BAAAAASSSS... :lol:
fora je u tome što na kompu imam sub JBL od kućnog kina gdje je zvučnik ispod a bas refleks napijed,samo što su djeca nabacala sitnih igračaka unutra.
kad grune bas,a ono buuuummmzzzzz.... :lol:

već sam ga dva puta rastavljao i vadio igračke... :doh:
SaWa
 
Postovi: 1485
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la Dean » Pet tra 28, 2017 4:56 pm

SaWa napisao:....već sam ga dva puta rastavljao i vadio igračke... :doh:


Ja sam odustao od toga. Kada sam napokon odlučio sub odnjeti u radionu i srediti, izvadio sam kilu Legaća samo tako... :doh:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la fixxxer » Pon svi 01, 2017 3:47 pm

Samo za Nik-a i društvo u ćošku :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=O9JrRcw92qU
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la drazenK » Uto svi 09, 2017 8:45 pm

Watch on youtube.com

kako dobro..
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1340
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet svi 18, 2017 5:35 pm

Watch on youtube.com
Pao Pepeo
 
Postovi: 2193
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet lip 08, 2017 10:56 pm

Watch on youtube.com
Pao Pepeo
 
Postovi: 2193
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la tubeman » Pet lip 16, 2017 3:09 pm

Da ne otvaram posebnu temu....

Bio sam jučer u ZG na koncertu Andre Rieu orkestra.
Sve skupa se odvijalo u punoj Areni i trajalo je dobra tri sata uz mnogobrojne BIS-ove,
Desio se lijep i zabavan način prezentacije klasična glazba.
Doduše, teške klasike nije bilo. Uglavnom se svelo na niz valcera, izvadaka iz opereta i opera.
Vrlo dobro i profesionalno odrađeno.
Još jednom sam se uvjerio da je pojam HI-FI kao takav debelo precijenjen i u stvarnom životu nema puno veze s teorijom (čitaj laprdanjem) "wannabe doajena" :)
Nema tu puno stejđa, nema prozračnosti, nema pozicioniranja instrumenata (nimalo :) ), ali ima zvuka, onakvog kakav samo pravi, živi orkestar može proizvesti uživo.
Još kada se pridodaju izvrsni ženski i muški solo i "trio" vokali, te ženski "mini" zbor, upečatljiva video scenografija, doista se nema što prigovoriti. Dapače :)
Emocije se ne postižu napuhanim basovima, umjetnom fluidnošću i inim tehnološkim budalaštinama, već sa štimungom koji proizvede odlično uigran orkestar uz pripadajućih 10.000 (vjerojatno i dosta više) raspoloženih ljudi u publici.
Kada su izveli (zajedno s tih 10.000 glasova) "Dobro mi došel prijatelj" shvatiš da toga nema, i ne može biti niti u "najvjernijoj" reprodukciji sistema od 5.000.000 nečega, bilo kakvog originalnog "mastera" u bilo kakvom obliku :) :)
Uglavnom, unatoč tomu što mi se isprva nije išlo, više se nego isplatilo vožnje, traženja parkirnog mjesta i inih gnjavaža koje prethode i slijede takvom događaju.
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3119
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la cappucino » Sub lip 17, 2017 7:16 am

tubeman napisao:Da ne otvaram posebnu temu....

Bio sam jučer u ZG na koncertu Andre Rieu orkestra.
Sve skupa se odvijalo u punoj Areni i trajalo je dobra tri sata uz mnogobrojne BIS-ove,
Desio se lijep i zabavan način prezentacije klasična glazba.
Doduše, teške klasike nije bilo. Uglavnom se svelo na niz valcera, izvadaka iz opereta i opera.
Vrlo dobro i profesionalno odrađeno.
Još jednom sam se uvjerio da je pojam HI-FI kao takav debelo precijenjen i u stvarnom životu nema puno veze s teorijom (čitaj laprdanjem) "wannabe doajena" :)
Nema tu puno stejđa, nema prozračnosti, nema pozicioniranja instrumenata (nimalo :) ), ali ima zvuka, onakvog kakav samo pravi, živi orkestar može proizvesti uživo.
Još kada se pridodaju izvrsni ženski i muški solo i "trio" vokali, te ženski "mini" zbor, upečatljiva video scenografija, doista se nema što prigovoriti. Dapače :)
Emocije se ne postižu napuhanim basovima, umjetnom fluidnošću i inim tehnološkim budalaštinama, već sa štimungom koji proizvede odlično uigran orkestar uz pripadajućih 10.000 (vjerojatno i dosta više) raspoloženih ljudi u publici.
Kada su izveli (zajedno s tih 10.000 glasova) "Dobro mi došel prijatelj" shvatiš da toga nema, i ne može biti niti u "najvjernijoj" reprodukciji sistema od 5.000.000 nečega, bilo kakvog originalnog "mastera" u bilo kakvom obliku :) :)
Uglavnom, unatoč tomu što mi se isprva nije išlo, više se nego isplatilo vožnje, traženja parkirnog mjesta i inih gnjavaža koje prethode i slijede takvom događaju.

Potpisujem.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Što trenutno slušate?

PostPostao/la cappucino » Pet lip 23, 2017 5:50 pm

Watch on youtube.com
" target="_blank
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Ostalo

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju