TF 2018. - VINKOVCI

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Sri vel 14, 2018 10:59 pm

Nema frki :D

ja sam onaj iz Fuzina (veliki) tapacirao na ulazna vrata pećine :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la zuzi » Sri vel 14, 2018 11:01 pm

Svaki dan u svakom pogledu ........
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la zika » Pon ožu 19, 2018 10:01 am

Pobrišite one „artefacts“ (" target="_blank) koje nemilice svuda proizvodi SW pa i na prvoj strani portal-a kod uputnica na najavu, kvare ovako lepu sliku... ;)
Avatar korisnika
zika
 
Postovi: 282
Pridružen: Pet srp 26, 2013 1:40 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la DrFireBottle » Pon ožu 26, 2018 4:32 pm

Bi ja išao, al premlad sam ja za to još, šta ču ja tamo :D da se malo obrazujem i ostarim koju godinu hihi :icon-lol:
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Klokan » Uto ožu 27, 2018 5:59 pm

zika napisao:Pobrišite one „artefacts“ (" target="_blank) koje nemilice svuda proizvodi SW pa i na prvoj strani portal-a kod uputnica na najavu, kvare ovako lepu sliku... ;)



Ovo je problem na forumu od pocetka i stvarno bi bilo super popraviti to.

Zadnjih pola godine (i malo vise) bavim se web programiranjem (posao) pa se javljam kao dobrovoljac ako sale nema vremena


EDIT:
Problem je ocito u tome sto se na svaki link automatski dodaje query parametar "target=_blank" kako bi se linkovi otvarali u novoj kartici/prozoru. Query parametri se medjusobno odvajaju znakom & a ovdje je umjesto znaka & u link ubacen znak ' ' (razmak) te se onda taj komad teksta vise ne smatra linkom...pretpostavka

DrFireBottle napisao:Bi ja išao, al premlad sam ja za to još, šta ču ja tamo :D da se malo obrazujem i ostarim koju godinu hihi :icon-lol:


Na prvi TF dosao sam sa 16, nemas se cega bojati :D
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la DrFireBottle » Uto ožu 27, 2018 6:17 pm

A i putovanje košta novaca, a i roditelji imaju svakakih predrasuda o tome
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Uto ožu 27, 2018 6:46 pm

Klokan napisao:
....
EDIT:
Problem je ocito u tome sto se na svaki link automatski dodaje query parametar "target=_blank" kako bi se linkovi otvarali u novoj kartici/prozoru. Query parametri se medjusobno odvajaju znakom & a ovdje je umjesto znaka & u link ubacen znak ' ' (razmak) te se onda taj komad teksta vise ne smatra linkom...pretpostavka



a jel znas (bez googlanja) napravit .txt file direktno iz DOS prozora :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Klokan » Uto ožu 27, 2018 6:57 pm

Uz dokumentaciju alata koji su mi na raspolaganju, svakako. Cak mislim da smo u srednjoj radili nesta slicno :D

Susretao sam se vec sa generiranjem .pdf, .xls, .csv datoteka (doduse, ne u DOS-u) pa mislim da .txt nije nikakav problem :D
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la s@ki » Sri ožu 28, 2018 7:24 am

znam ja u cemu je problem, no svojevremeno ga nisam mogao nac u kodu.nesto se pomrdalo u raznoraznim pluginovima, jazicnim paketima itd kad su se isprobavale varijacije na temu.
naknadno se rodila ideja o prelasku na bolji engine al se j od toga pomalo odustalo jer nije bilo financijske mogucnisti a posjeta forumu malo. budemo pogledali opet :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Klokan » Sri ožu 28, 2018 6:15 pm

s@ki napisao:znam ja u cemu je problem, no svojevremeno ga nisam mogao nac u kodu.nesto se pomrdalo u raznoraznim pluginovima, jazicnim paketima itd kad su se isprobavale varijacije na temu.
naknadno se rodila ideja o prelasku na bolji engine al se j od toga pomalo odustalo jer nije bilo financijske mogucnisti a posjeta forumu malo. budemo pogledali opet :)



Malo sam razmisljao i mislim da ipak nije caka u linku nego u proceduri koja na link dodaje BCC tag ([url][/url]) da bi bio klikabilan i otvorio se u novoj kartici.

Meni bi bio gust malo proletiti po kodu, nisam se s PHP nesto puno susretao pa bih htio vidjet kako izgleda to u praksi :D
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 0 gostiju