danas montiravanje jedne replike deluxe reverba koje sam davno napravio ,pa kad su zatrebali dijelovi rastavio,

pa uzeo zvucnike, lampe,porezao kabel od pegle! i tako dalje kako to obicno biva..

ali red je da se opet stavi na kup. legendarni git. amp fender deluxe reverb, blackface (60tih) pomalo se opet sastavlja! dobio je novi prednji baffle, novi zvucnik (G12H koji iznenadjujuce dobro radi u ovom kombasu), novi footswitch.. ceka se novi grill!
del1.jpg
del4.jpg
del3.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.