Ne znam koliko se nova generacija sjeća ovakvih zahjteva
phobon napisao:Stavio sam vam malo slika, da bude slikovnica.
Ne znam koliko vam je ovo interesantno, ipak je ovo forum audio samograditelja pa baš i nije tema.
Ali neka ostane tekst, pa možda nekome nekada posluži kod popravka,
Khadgar2007 napisao:Biti će i od mene nešto ove jeseni... Većinom restauracije mjerne tehnike ali nije bitno. Sada mi se nagužvalo posla pa treba to riješiti prije nego što se prihvatim zabavnih stvari. Jedan Tektronix 5103/D11 čeka na jednu kompletnu restauraciju.
Bing [Bot], Google [Bot] pregledava forum i 1 gost