Ontopic:
Ima crne verzije, ali je maks ulaz 13mm što mi je premalo. S druge strane, postoji i skroz crna 16mm, ali košta ono, ak se dobro sjećam, nešto tipa 150, 200kn komad s poštarinom (firma Viablue). No thanks
tom_hifi napisao:Haha, parket. Na ŽF-u svaka šala na parket se naplaćuje![]()
![]()

Edison napisao:tom_hifi napisao:Haha, parket. Na ŽF-u svaka šala na parket se naplaćuje![]()
![]()
Mislis od napalacenih kazni postaviti novi parket?
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost