yoke napisao:A ovi "tvornicki" od 100eura ne oksidiraju![]()
yoke napisao:Malo se pobruse i prst u uvo

yoke napisao:Kutak i da se salis da zrak sviranije svejedno "kakav" je zrak
![]()
Pamook... na mobacu ni slike ni tona kod ovih talijana...
Samo tekst...bez fotki...a ni cijene nema
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost