Upotrijebio sam 2 "nova"(zapravo su iz '50-ih, ali nekorišteni!) keramička preklopnika sa 3 preklopa sa 3 položaja, sa posrebrenim kontaktima. Završio sam montažu, a poslije podne ostaje ožičljenje i provjera ispravnosti prije pakovanja za TF.
audio kutak napisao:buš znal koji su ti ulazi a koji izlazi?![]()
osim ako si slagal po oznaci I/O koja je ostala na kučištu...
davorin napisao:Potpuno je svejedno koja strana je ulazna ili izlazna jer je uređaj bidirekcionalan.(obična žica!)
Dean napisao:Svaka ti dala! Ali ja bi ipak špricnuo prednju stranu
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju