Naletio na davno započeti projekt pa ajmo nastavak..
Projekat od g.Jagodića, forumski poznatijeg kao boraomega.
http://bas.elitesecurity.org/indexV.html" target="_blank
Ukratko o očekivanjima(c/p sa prije navedene stranice):
"....veoma niska izoblicenja koja na 1kHz ne prelaze 0,003%, a rastu na 0,018% na 20Hz tj. 0,01% na 100kHz..."
"---Na izlazu za "cetvrtku" se dobija savrseno cist i pravilan i veoma "brz" cetvrtasti signal koji ima Slew-Rate bolji od 300V/uS odnosno vreme porasta i pada vertikalnih ivica je manje od 20nS. ---"
Napajanje za početak već predstavljeno u svojoj temi na forumu, +/- 15V

P1250014 by saki_zg, on Flickr
Pločica

P1210148 by saki_zg, on Flickr

P1210152 by saki_zg, on Flickr
I tada sam stao ovdje:

P1250016 by saki_zg, on Flickr
Iz meni nepoznatog razloga sam krenuo petljat žice koje neidu skupa
pa sam danas polemio ostatak i raspetljao grešku Ikebana do testiranja i ugradnju u nešto..

Untitled by saki_zg, on Flickr
E da, VN88 je problematična komponenta u smislu dobavljivosti no nadam se da će alternativa s kojom ću probati zadovoljiti... ak ne, potraga dalje.










