Low THD signal generator

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet vel 06, 2015 6:33 pm

Napravim ja nekoliko pločica ako ima zainteresiranih. Ja već imam jedan ton generator tako da mi ovaj ne treba ali može se napraviti pcb. ;)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la file » Pet vel 06, 2015 10:22 pm

Meni jedan :D
file
 
Postovi: 28
Pridružen: Uto svi 07, 2013 3:15 pm
Lokacija: Zadar

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la pamook » Pet vel 06, 2015 11:29 pm

pridruzujem se ako se radi :handgestures-thumbup:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la Edison » Sub vel 07, 2015 12:15 am

Ajmo narode, ploč'ce! :D
Za stereo trebaju dva... ;)

A sad ozbiljno. Bas mi je neki dan govorio Schultz da mu treba signal generator.
A ovo je prilicno ekonomicno rjesenje...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub vel 07, 2015 12:17 am

Da ponovo zagrijem živinu lampu i feriklorid? ;)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la Master of disaster » Sub vel 07, 2015 10:07 am

Edison napisao:Ajmo narode, ploč'ce! :D
Za stereo trebaju dva... ;)

A sad ozbiljno. Bas mi je neki dan govorio Schultz da mu treba signal generator.
A ovo je prilicno ekonomicno rjesenje...


:think: Schultz bi trebao imati jedan.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la sonny » Sub vel 07, 2015 10:11 am

Moze i meni jedan PCB ako ce se raditi...
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la gilhooley » Sub vel 07, 2015 10:33 am

I ja bih jedan...

Ako može...
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la Zmajz » Sub vel 07, 2015 11:12 am

Može i meni, kad su već svi navalili...
Nisam ja baš najgori.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2593
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: Low THD signal generator

PostPostao/la tom_hifi » Sub vel 07, 2015 12:38 pm

Mogao bih se i ja uključiti :D
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Pomagala

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost