Dean napisao:Imam onih Rifa o.33 sa Hreliča, pa sam mislio njih uvalit..(onih MP3).
A jel može jedan 47 oma/25 W otpor ? (cjenovno je isto) ?
davorin napisao:Dean napisao:Imam onih Rifa o.33 sa Hreliča, pa sam mislio njih uvalit..(onih MP3).
A jel može jedan 47 oma/25 W otpor ? (cjenovno je isto) ?
Pozor!
Kondenzator od 0,33uF je trajno pod mrežnim napoom i mora biti za to i namjenjen! (piše na njemu!)

davorin napisao:Kondenzator od 0,33uF je trajno pod mrežnim napoom i mora biti za to i namjenjen! (piše na njemu!)
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost