Radni stol

Re: Radni stol

PostPostao/la audio kutak » Sri stu 05, 2014 9:00 pm

neće se naginjati.. mišo će ga zašarafiti za zid...
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Radni stol

PostPostao/la mishox » Sri stu 05, 2014 9:12 pm

Dean napisao:Što će biti kad se stol nagne nazad ili napred?


E ne bude :)
---------------------
http://www.misho.info
Avatar korisnika
mishox
 
Postovi: 222
Pridružen: Uto srp 02, 2013 10:49 am
Lokacija: Zagreb

Re: Radni stol

PostPostao/la mishox » Sri stu 05, 2014 11:07 pm

@audio kutak: točno

... continue ...

U međuvremenu su naručene sljedeće komponente koje će populirati panel:

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

No, dok to sve ne stigne iz Kine (osim dobre stare, uvijek pouzdane, Končar grebenaste sklopke), potrebno je pripremiti panel.

... to be continue ...
Zadnja izmjena: mishox; Sri stu 05, 2014 11:52 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
---------------------
http://www.misho.info
Avatar korisnika
mishox
 
Postovi: 222
Pridružen: Uto srp 02, 2013 10:49 am
Lokacija: Zagreb

Re: Radni stol

PostPostao/la deleted user » Sri stu 05, 2014 11:30 pm

Misho daj neki link za ovu pedalu, jako korisna stvar kad su obje ruke zauzete!
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Radni stol

PostPostao/la pamook » Sri stu 05, 2014 11:41 pm

LesFaul napisao:Misho daj neki link za ovu pedalu, jako korisna stvar kad su obje ruke zauzete!


:lol:

preduhitrio me

moze link pls :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Radni stol

PostPostao/la mishox » Sri stu 05, 2014 11:50 pm

o pa da. Upravo za onda kada su obje ruke zauzete.
Link: http://www.ebay.com/itm/261492671889
Ja sam prodavaču ponudio 15$ i pristao je. Ne nudite više.
---------------------
http://www.misho.info
Avatar korisnika
mishox
 
Postovi: 222
Pridružen: Uto srp 02, 2013 10:49 am
Lokacija: Zagreb

Re: Radni stol

PostPostao/la mishox » Čet stu 06, 2014 12:58 pm

Ajde kad sam već počeo nabrajati što će biti na panelu, dodao bi još i ove dvije stvarčice:

Slika Slika

Crvena će služiti onda kada je "panic" gljiva stisnuta, a plava će signalizirati kada je utičnica koja je spojena na papuču aktivirana.
Zadnja izmjena: mishox; Čet stu 06, 2014 3:57 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
---------------------
http://www.misho.info
Avatar korisnika
mishox
 
Postovi: 222
Pridružen: Uto srp 02, 2013 10:49 am
Lokacija: Zagreb

Re: Radni stol

PostPostao/la audio kutak » Čet stu 06, 2014 1:53 pm

ti radiš stol za neku samogradnju ili radiš nekakav znanstveni laboratorij?? :lol: :lol:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Radni stol

PostPostao/la mishox » Čet stu 06, 2014 4:08 pm

Pa bit će to stol, koji kad bude napravljen, žene će se otimat' koja bi ga stavila u blagavaonu. WAF će biti nebitan.
---------------------
http://www.misho.info
Avatar korisnika
mishox
 
Postovi: 222
Pridružen: Uto srp 02, 2013 10:49 am
Lokacija: Zagreb

Re: Radni stol

PostPostao/la mishox » Pet stu 07, 2014 12:12 am

... continue ...

Bušenje rupa za utičnice:

Slika

Slika

A ovako bi onda utičnice izgledale kada se učvrste na kraju:

Slika

... to be continue ...
---------------------
http://www.misho.info
Avatar korisnika
mishox
 
Postovi: 222
Pridružen: Uto srp 02, 2013 10:49 am
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Pomagala

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron