Što se konda tiče, probao sam MP3, MKP i MKS i svi su u tom rasteru, ima li potrebe mijenjati? mislim, lako dodam, pa da bude svima herc na mjestu
s@ki napisao:bit će bit će... moram još preuredit padove na tim otpornicima i zenerici pa će se i te točke riješiti.
Što se konda tiče, probao sam MP3, MKP i MKS i svi su u tom rasteru, ima li potrebe mijenjati? mislim, lako dodam, pa da bude svima herc na mjestu

s@ki napisao:prva tura u dean "ima se može se" stilu, stroj bužao jupe

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju