Ja sam isti posložio na poklonjenoj pločici/privjesku
S predloženim vrijednostima otpornika, kondenzatorom 330 nF/630V ( za koji sam morao probušiti još jednu rupu na pločici ), elekrolitom 1000uF/50V i s relejem za 21V ( moram izmjeriti ohmski otpor zavojnice ) napon na istom ne prelazi 16,5V... Vrijeme soft starta je oko 1,5-2 sekunde... To mi je malo prekratko pa ću morati povećati kapacitet elektrolita...
Nisam se uopće trudio čistiti pločicu nakon lemljenja, BTW...
