Strana 1 od 4

Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 9:22 pm
Postao/la Dean
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
I sada....Gdje je jeftin trik?

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 9:31 pm
Postao/la sonny
Hmmmm... Jel to moj nacrt ? :)

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 9:38 pm
Postao/la s@ki
jeftin trik je u ovom "razvrtalu" (što me danas ide lingvistika) ?
Nabavio si ga na hrećilu? izvadio iz cinculatora?hmmm

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 9:41 pm
Postao/la tom_hifi
Kako ta ploča za moj GM-70 lijepo izgleda :mrgreen: :geek:

P.S. Skužio sam da fali 'smajlić' za s@kija :lol: :whistle:

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 9:50 pm
Postao/la deleted user
Mislim da je jeftin trik u izvoru materijala za upustac. Cini mi se da je to skraceno i naostreno svrdlo od 15-16 mm. Jesam blizu?

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 9:52 pm
Postao/la Dean
Ovo je ozbilja forum i molio bih pojedince da se ponašaju .... :o

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 9:58 pm
Postao/la micro
Kakva je to podloga na kojoj radis alu plocu?

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 10:12 pm
Postao/la Dean
micro napisao:Kakva je to podloga na kojoj radis alu plocu?


Eto ! Što je učeni čovjek, a ne Vi zahebanti ! :dance: :clap:
Slika
Slika
Podloga je "Jeftin trik"
Problem je kada bušimo/upuštamo rupe. Materijal koju bušimo često samo pridržavamo rukom, što mu omogučava da ga svrdlo vodi i time dobivamo često "trokutastu" rupu.

Kako je podloga protuklizna, aluminijska ploča je ukručena i rupa ispada skoro savršena !

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 10:15 pm
Postao/la Edison
micro napisao:Kakva je to podloga na kojoj radis alu plocu?


Ženin tabletić... :lol:

Re: Jeftin trik za okruglo upuštanje

PostPostano: Pet tra 26, 2013 10:50 pm
Postao/la Schultz
Aaaaaa... Upališ motorku.....!