Osciloskop for dummies
Eto, dakle, osciloskop je konačno doma. Sada se gledamo. Pa sam krenuo googlati malo i tako to, kako cijela priča nebi neslavno završila prije nego i počne.
Tako sam naletio na ovaj video na jubito.
Watch on youtube.com
Kod mene je situacija potencijalno još gora jer mi je instalacija nulovana. Pa razmišljam kako cijelu situaciju učiniti nešto sigurnijom. Recimo da osciloskop spojim na mrežu preko odvojnog transformatora mislimda bi 150 VA bilo dosta?
Tako sam naletio na ovaj video na jubito.
Kod mene je situacija potencijalno još gora jer mi je instalacija nulovana. Pa razmišljam kako cijelu situaciju učiniti nešto sigurnijom. Recimo da osciloskop spojim na mrežu preko odvojnog transformatora mislimda bi 150 VA bilo dosta?



