Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi?

Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi?

PostPostao/la davidbraco » Ned ruj 25, 2016 10:47 pm

Ponekad se pitam je li to profesionalna deformacija ili ?
Koliko god prostora da imam uvijek nastane nered.
Mislim imam garažu i radionu uz nju-ALI uvijek sve zametem!
Čak sam i u kući od špajze napravio priručnu radionicu za osijetljivije stvari.
Pa i kuhinju često zakrčim.
Mislim nije mi garaža mala 52 kvadrata a od toga je sama radionica 24 kvadrata.
I sve je visoko 4 m.
Kad pospremim red traje čak 2 dana.
Inače imam sindrom hrčka i sve mi je žao baciti.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi

PostPostao/la Master of disaster » Pon ruj 26, 2016 7:32 am

Ooooo znam kako vam je...

:D
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi

PostPostao/la pamook » Pon ruj 26, 2016 8:49 am

...koliko god velika "radna ploha" stola bila, realni dio gdje se moze raditi obicno bude 30x30cm, ostalo je sve na kat :lol: :lol:

a najgore je kad to sve pospremis i onda moras trazit gdje si spremio sve ono sto ti je polu na slijepo bilo pri ruci :twisted:

to vrijedi za "radnu plohu"

za ravne plohe bez značajne namjene skoro da ne vrijede zakoni fizike u vertikalnom slaganju :lol: :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon ruj 26, 2016 8:54 am

Kod mene ipak baš nije tako. Duže vrijeme si radim ormar, police i sl. tako da mi je radni stol relativno čist.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi

PostPostao/la pamook » Pon ruj 26, 2016 9:19 am

pa i kod mene je relativno čist... :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi

PostPostao/la davidbraco » Pon ruj 26, 2016 10:28 am

Pa kod mene su skoro svi stolovi puni.
Kad trebam čistinu uzmem lopatu.
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi

PostPostao/la Vulkanizer » Pon ruj 26, 2016 9:37 pm

davidbraco napisao: Jel samo elektroničari prave nered u radioni ili i drugi?

I drugi 8-)
Once there was a way to get back homeward
Avatar korisnika
Vulkanizer
 
Postovi: 311
Pridružen: Pet stu 27, 2015 9:04 pm


Vrati se na: Pomagala

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost