Ponekad se pitam je li to profesionalna deformacija ili ?
Koliko god prostora da imam uvijek nastane nered.
Mislim imam garažu i radionu uz nju-ALI uvijek sve zametem!
Čak sam i u kući od špajze napravio priručnu radionicu za osijetljivije stvari.
Pa i kuhinju često zakrčim.
Mislim nije mi garaža mala 52 kvadrata a od toga je sama radionica 24 kvadrata.
I sve je visoko 4 m.
Kad pospremim red traje čak 2 dana.
Inače imam sindrom hrčka i sve mi je žao baciti.
