P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la Edison » Čet lis 30, 2014 1:40 pm

yoke napisao:prvenstveno mi je bilo zgodno za Aleph X, prvo pojacalo od aleph serije koju sam spojio...
(ekipa je savjetovala napon od 15-25V)...pa sam ovako mogao i sam poslusati dali ima neke razlike u zvuku...
nisam cuo nikavu razliku :mrgreen: :lol: :mrgreen:


A jel ti proradilo to pojacalo? ;)
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: P: ponovo u akciji TRAFO s naponima od 2X5-40V/1000VA

PostPostao/la yoke » Čet lis 30, 2014 1:43 pm

da...
jos uvijek radi...
doduse, malo sam ga preslozio, napajanje :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost