imam nešto dijelova viška pa nudim

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la s@ki » Uto stu 25, 2014 5:16 pm

gil... bilježim se sa štovanjem za vreću.... jel najlonska ili papirnata?
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la gilhooley » Sri stu 26, 2014 8:34 am

Lanena... :D :D
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la tubeman » Sri stu 26, 2014 10:53 am

Meni samo vrećica :)
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3130
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la s@ki » Sri stu 26, 2014 10:56 am

kasniš... viš da sam ju bezicirao
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Sub stu 29, 2014 6:24 pm

zadnjih 60 komada termistora naručeno !

edit: u razgovoru sa Draženom u Sheratonu, natuknuo mi je da se ti termistori mogu upotrijebiti
kao soft-start za trajne struje od 1A.... samo se on stavi i ništa drugo....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Sri pro 10, 2014 1:16 pm

termistori došli, zadnjih 60 komada...

edit: ostalo je još 15 komada !!
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Čet pro 11, 2014 4:41 pm

novi kondenzatori PANASONIC FC 22uF 50V ....
10 kom za 5 kn
30 kom za 14 kn
60 kom za 25 kn
vrečica od 200 kom za 65 kn

panasonic22uf50v.JPG


od ostaloga je ostalo:

Epcos termistori NTC 10 ohm - 15 komada
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: audio kutak; Pon sij 12, 2015 12:35 pm; ukupno mijenjano 8 put/a.
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la s@ki » Čet pro 11, 2014 5:00 pm

te panasonice ti ja uzmem vjerojatno, sam da provjerim doma da ih nemam već hrpu :D(ima neka vrečica tamo ovo ono)
releji..hmm...
ostalo bu ti vjerojatno šulc uzeo :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost