ps
vise u temi o lakiranju (a di bi drugo bilo)
yoke napisao:nego Les !!!
mislim da smo nahebali
pamook napisao:![]()
LesFaul napisao:yoke napisao:nego Les !!!
mislim da smo nahebali
Jos nije kasno, ipak postoji sansa za spas! Naruci kit i sastavi jos jedan identican uredjaj koji radi (naglasavam RADI!!!) i ponistit ces ucinak uspjesnosti prvog jer to vise nece biti cudo, vec praksa. A onda ga za potpun ucinak pokloni meni. Adresu dobis na PM...
yoke napisao:LesFaul napisao:yoke napisao:nego Les !!!
mislim da smo nahebali
Jos nije kasno, ipak postoji sansa za spas! Naruci kit i sastavi jos jedan identican uredjaj koji radi (naglasavam RADI!!!) i ponistit ces ucinak uspjesnosti prvog jer to vise nece biti cudo, vec praksa. A onda ga za potpun ucinak pokloni meni. Adresu dobis na PM...
skup neki sport
![]()
![]()
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost