Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostao/la deleted user » Pet srp 03, 2015 3:25 pm

joe dalton napisao:Nemas CDjova ili nemas na cem slusat?
Ili si presao na comp audio?
Ili slusas gramofon? :D


CDjova imam 200-tinjak, originala. Przenih, niti MP3 niti audio nemam, vjerovao ili ne. Dugogodisnji "izvor" je bio SONY discman D-66, kupljen pocetkom 90-ih godina proslog stoljeca koji i danas vjerojatno radi. Neznam doduse gdje je... :think: Trenutni izvor je WD TV Live player, uglavnom internet radio. Imam i gramofon. I nesto ploca. Ali je mjesto prije 3 godine prepustio (kao i ostatak "glavnog sustava", pomocni "kuhinjski" nemam :lol:) 3,5-godisnjaku i 1,5-godisnjakinji i njihovim "slobodnim aktivnostima"... :lol:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostao/la audio kutak » Pet srp 03, 2015 10:37 pm

blago vama, vi bar slušate cdjove ili ih gledate, kako tko....
ja po cijele dane slušam pjev ptica.... užas, koliko ih tu ima.... :doh:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostao/la pamook » Sub srp 04, 2015 7:56 am

Bolje to nego pjev pneumatskih cekica :)
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Mijenjam Kenwood DP2000 CDplayer za..

PostPostao/la Master of disaster » Sub srp 04, 2015 2:06 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: ili aparata za varenje i brusilica... :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3355
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost