joe dalton napisao:Nemas CDjova ili nemas na cem slusat?
Ili si presao na comp audio?
Ili slusas gramofon?
CDjova imam 200-tinjak, originala. Przenih, niti MP3 niti audio nemam, vjerovao ili ne. Dugogodisnji "izvor" je bio SONY discman D-66, kupljen pocetkom 90-ih godina proslog stoljeca koji i danas vjerojatno radi. Neznam doduse gdje je...
Trenutni izvor je WD TV Live player, uglavnom internet radio. Imam i gramofon. I nesto ploca. Ali je mjesto prije 3 godine prepustio (kao i ostatak "glavnog sustava", pomocni "kuhinjski" nemam 
