pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s njim

pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s njim

PostPostao/la yoke » Uto kol 11, 2015 8:03 am

Imam stari PC u dijelovima
sve ispravno
maticna s AM2 sokitom, unutra je utakan neki athlon, najvjerojatnije dvojezgreni, 2gb rama, ati 3870 grafika s tihim ventilatorom (valjda)
imam i "audiofilsku" audiotrak prodigy 5.1 lt zvucnu karticu koja je odlicna za mjerenja...ima jako mala/nikakva izoblicenja...uglavnom su unutar onih koje Mateljan tretira kao dopustena za rad s Artom
Imam i neki cd/dvd rom snimac
maticna ima dva sata prikljucka
+ napajanje

uz to bi jos isao i mislim 21incni samsung monitor...jos ga nisam dobio pa je znam tocan model...
audiotrak mi radi samo pod winXP
to je ovako nesto samo sto je 5.1 umjesto 7.1 http://www.newegg.com/Product/Product.a ... 6829152008" target="_blank
ova na maticnoj radi pod svime

Volio bi se tog rijesiti a mozda je nekome zanimljivo...
Cijena...ovisno koji je model monitora, mozda nekih 600-700kn cijeli komplet
Mislim da je to ok cijena...
Uglavnom ako je nekome zanimljivo nek mi se javi...

Mogu uz to ubaciti i compro dvb-t karticu (na glasu bila kao jedna od kvalitetnijih)

Nemam jedino kuciste

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Zadnja izmjena: yoke; Uto kol 11, 2015 5:00 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: pc u dijelovima_dali bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la yoke » Uto kol 11, 2015 3:42 pm

monitor je Samsung 223BW

22inca

Slika
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la davorin » Uto kol 11, 2015 6:27 pm

To mu je najbolja slika? :mrgreen:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la Zmajz » Uto kol 11, 2015 6:30 pm

Ne, to mu je jedina slika.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2593
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la yoke » Uto kol 11, 2015 6:34 pm

Jedna,jedina, i najbolja :mrgreen:

Ma tu mi je prvu izbacio kad sam googlao...
Monitor cu dobiti za vikend, pa mogu staviti i original fotku
Al bolja od ove tesko da ce biti :mrgreen:

By the way...
komplet rezerviran ;)

Tnx

Evo i ekran

Slika
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la yoke » Sri kol 26, 2015 7:57 am

jel ide netko iz dalmacije put zagreba ?
pod dalmacijom racunam iz spita (od sibenika do makarske ;))
da mu utovarim ove gluparije...

tnx
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la davorin » Sri kol 26, 2015 8:25 am

yoke napisao:jel ide netko iz dalmacije put zagreba ?
pod dalmacijom racunam iz spita (od sibenika do makarske ;))
da mu utovarim ove gluparije...

tnx

A Zadar je u Istri!? :mrgreen:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 7233
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la Schultz » Sri kol 26, 2015 8:42 am

Zadar je Italija :-)
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la yoke » Sri kol 26, 2015 8:49 am

davorin napisao:A Zadar je u Istri!? :mrgreen:


Do tamo moram brodom :think:
:shifty:

ma gledam, da mi je relativno blizu, do zadra imam jedno uruipo voznje i nekih 200kn goriva
pa mi je daleko
do sibenika-makarske mi je ok za sjesti u auto i dobaciti paket :mrgreen:

ovi prekomorski gradovi poput Zadra su mi daleko :snooty:
ili jos bolje one zidine od Dubrovnika...pa tamo ni za sladoled nebi isao...


hmmm...
mozd anetko ide iz splita put italije ?
(zadra) :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: pc u dijelovima_dalo bi se sloziti nesto za mjerenje s n

PostPostao/la yoke » Čet kol 27, 2015 11:28 am

i ova trakavica je gotova
prodano
poslano
tnx
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron