P: poklanjam graficku neki jadni model

P: poklanjam graficku neki jadni model

PostPostao/la yoke » Sub kol 20, 2016 10:45 am

Raskopao sam staro racunalo...
bacio kuciste...stari cd rom...imaju i dva x 256mm ddr2 533...
uglavnom mislim da to nikome nije zanimljivo pa ide za otpad

jedini sto bi moglo biti zanimljivo je ova graficka
mada ne znam za sta...mislim da je neki ulazni model na kojem se ni packman ne moze odigrati
ali eto

https://edigital.hr/nvidia/asus-pcie-nv ... cwodtAsBvA

ako je nekome zanimljivo nek se javi
posaljem mu tiskom na njegov racun :)
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: P: poklanjam graficku neki jadni model

PostPostao/la joe dalton » Sub kol 20, 2016 11:53 am

Ja bi CD rom ako vec nisi bacio :mrgreen:
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: P: poklanjam graficku neki jadni model

PostPostao/la yoke » Sub kol 20, 2016 12:13 pm

Sad kad sam ga iscupa vidio da nije CD vec DVD...poslao ti podatke na PM
javi ako ti pase...
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost