bacio kuciste...stari cd rom...imaju i dva x 256mm ddr2 533...
uglavnom mislim da to nikome nije zanimljivo pa ide za otpad
jedini sto bi moglo biti zanimljivo je ova graficka
mada ne znam za sta...mislim da je neki ulazni model na kojem se ni packman ne moze odigrati
ali eto
https://edigital.hr/nvidia/asus-pcie-nv ... cwodtAsBvA
ako je nekome zanimljivo nek se javi
posaljem mu tiskom na njegov racun
