Poklanjam neispravan Protek 506-vrhunski digitalni multimetar.
Tko ima znanja i volje da si ga popravi.
Dobio ga od kolege koji ga je "spalio" na visokom naponu.
Uglavnom samo pišti.
Nešto sam prčkao po njemu i odlotao jedan mali čipac ali sve iznutrice su pospremljene u njemu.
Inače ima i rs232 i signal generator i valjda kuha i kavu kad je ispravan.
Ako ste iz ZG-a plačate kavu a ako ste dalje šaljem poštom na vaš račun.
