Prodajem visokotonce Visaton DT 94.
Radili par meseci,praktički tek usvirani.
Cijena 150kn par
Još Deana podmititi za kutije..davidbraco napisao:Ajme meni zajebancije da dobijem upotrebljive slike.
Na kraju sam slikao fotoaparatom uvećane slike sa ekrana.
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost