Prodajem Curve Tracer / Crtac krivulja

Re: Prodajem Curve Tracer / Crtac krivulja

PostPostao/la Bepone » Pet ožu 16, 2018 9:05 am

aparatusonitus napisao:Namirisao sam krv...BD139/140 kao triode :pray:
Slika[/url]
:dance:
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Prodajem Curve Tracer / Crtac krivulja

PostPostao/la aparatusonitus » Pet ožu 16, 2018 1:49 pm

Khadgar2007 napisao:A di su krivulje sa tracera?


Bit će jednom...kad se riješim smetnji tipa probijanja vlage i gljivica na sve strane i jutros otčepljenog odvoda s sudopera i sl. :x
...i pročitam manual kako se koristi, naravno :lol:
Avatar korisnika
aparatusonitus
 
Postovi: 332
Pridružen: Čet ruj 05, 2013 11:05 am
Lokacija: Split

Re: Prodajem Curve Tracer / Crtac krivulja

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet ožu 16, 2018 2:35 pm

ilimzn napisao:Tektronix 575 uskoro ide na bubanj, sa atraktivnom cijenom.


Po nabavnoj cijeni? :mrgreen:

Zezam se malo, nemam ja mjesta di to držati, jer da imam ne bi on prvotno došao do tebe. ;)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6187
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Prodajem Curve Tracer / Crtac krivulja

PostPostao/la ilimzn » Sub ožu 17, 2018 2:18 pm

Po nabavnoj cijeni.
Inace je taj uredjaj odlicna platforma za kojekakve modifikacije i dodatke. Radi se o srednjem modelu (kasniji je imao 3 naponska podrucja) ali su ugradjeni konektori za tzv. 'High current adapter', koji je u biti jos jedan (veci) tracer samo bez XY pojacala i step generatora. Na konektoru su na raspolaganju X i Y diferencijalni ulazi i izlaz iz step generatora. Ovaj zadnji se jako lako (npr. pomocu kakvog DC spojenog chip-ampa) moze pojacati do +-30V ili vise za testiranje cak i vecih cijevi.
Na samom traceru su na raspolaganju samo dva naponska podrucja ali trafo ima vise izvoda i zamjena sklopke i starih dioda modernijima, daje na raspolaganje 4 podrucja, 20, 40, 200 i 400V. To je vec dosta za testiranje 99% svega sto bi se s tracerom moglo mjeriti.
Zanimljivost: iako je uredjaj veci od nasljednika 576, laksi je :)
ilimzn
 
Postovi: 1200
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju