Po nabavnoj cijeni.
Inace je taj uredjaj odlicna platforma za kojekakve modifikacije i dodatke. Radi se o srednjem modelu (kasniji je imao 3 naponska podrucja) ali su ugradjeni konektori za tzv. 'High current adapter', koji je u biti jos jedan (veci) tracer samo bez XY pojacala i step generatora. Na konektoru su na raspolaganju X i Y diferencijalni ulazi i izlaz iz step generatora. Ovaj zadnji se jako lako (npr. pomocu kakvog DC spojenog chip-ampa) moze pojacati do +-30V ili vise za testiranje cak i vecih cijevi.
Na samom traceru su na raspolaganju samo dva naponska podrucja ali trafo ima vise izvoda i zamjena sklopke i starih dioda modernijima, daje na raspolaganje 4 podrucja, 20, 40, 200 i 400V. To je vec dosta za testiranje 99% svega sto bi se s tracerom moglo mjeriti.
Zanimljivost: iako je uredjaj veci od nasljednika 576, laksi je
