yoke napisao:photobucket ti vise ne radi... kao u stilu, fotke se vise ne dijele uokolo osim ako si im platio nekakav vid pretplate... pa ih ponovo okaci ali direktno na forum...
Čini se da radi opet. Vidim na nekim svojim postovima da su slike opet tamo... Izgleda da su skužili da neće biti ništa od harača.
ja sam si zbrisao acc , dozvolili su jedno limitirano vrijeme da se opet vide slike..buduci da je pol svijeta pocelo brisat accounte... sad dozoljavaju share slika besplatno , ali nakon tog vremena ce kostat 2 dolara na mjesec , itd... novi vlasnik se mislio obogatit naplacivanjem slika tih parstoo dolara godisnje, ali mu se obilo o glavu. sad je poceo izvlacit lovu drugacije, kao kinez mic po mic