Iz hiperprostora ispod stola Izronila još jedna kutija za koju trenutno nemam pravu namjenu, a stajala je kao "stanje nepoznato", dakle kad dođe na red - dođe
Radi se o razglasnom pojačalu NORTON PA200 (Španjolska) s parom LAPT 2SC3264/2SA1295 (original SANKEN) tranzistora u izlazu.
Nekoliko mic i line ulaza i izlaz 4-8-6 Ohm + 100V linija.
Ima ga blizu 20 kila, uglavnom transformatori i veliki hladnjak.
Zaprimljen prije cca godinu dana kao nepoznato-neispravno, ali kada sam ga rašarafio da zamijenim tranzistore, ustanovio sam da su crkli samo osigurači
Stanje je izvrsno.
Na slikama je u stanju as is - prašnjavo.




Ako netko ima ozbiljnu potrebu za nečim takvim i ima ponuditi nešto u zamjenu, tu smo.
Šteta bi ga bilo rasturiti, mada niti ta ideja nije mrska budući je od toga do prilično jakog SUB pojačala tek vjeveričji nokat.
Snage ima dosta. Napajanje je +/- 60 V i kao od šale povuče 2 i više A struje.
Možda bi mu dobro došlo pojačanje u elektrolitima (ima samo 2 x 4700 uF što je sasvim dovoljno za njegovu namjenu), ali to ne bi trebalo biti nikakav problem.



