opet nešto prodajem...
Trebalo je ići kao poklon ali nažalost nisam uspio kupiti još jedan par XLS10 da skompletiram one velikačke kutije...
pa rasparujem i ide u prodaju
Nebitno
Imam dva plate pojačala Hypex PSC2.400 cijena 200eura po komadu.
Cijena fiksna jer vrijedi svake lipe.
super stvar za igranje jer ima 2x400W pojačala sa DSPom i analogni ulaz.
(ovo nije ''d'' verzija koja ima i digitalne ulaze)
Tako da se može igrati
može se napraviti neka kombinacija dvosisitemca gjde će jedno pojačalo gurati jedan drajver a drugo drugi
ili se mogu prebaciti u mosni spoj pa gurati sub...
meni je radilo na način da je jedan kanal gurao midbas+visoke (izmedju pasivna skretnica) a drugi kanal je gurao sub. Preko DSP odradio rez izmedju pojačala i na jednom kanalu primjenio linkwitz transform.
Radi odlično i svira jako dobro.
Audiofilska razina kvalitete zvuka.
Slike stavim naknadno

https://www.hypex.nl/product/psc2-400/68
I ova ''moja'' verzija ima 600W napajnaje, tako da maksimalno ima 600W (ne 400W kao što piše na web stranici od hypexa, gdje su stavili 400W napajanje - pretpostavljam da su za ''d'' varijantu stavili slabije napajanje od 400W)
