P: hypex PSC2.400 2X400W sa DSPom

P: hypex PSC2.400 2X400W sa DSPom

PostPostao/la yoke » Sri stu 11, 2020 3:25 pm

Dakle
opet nešto prodajem...
Trebalo je ići kao poklon ali nažalost nisam uspio kupiti još jedan par XLS10 da skompletiram one velikačke kutije...
pa rasparujem i ide u prodaju

Nebitno

Imam dva plate pojačala Hypex PSC2.400 cijena 200eura po komadu.
Cijena fiksna jer vrijedi svake lipe.

super stvar za igranje jer ima 2x400W pojačala sa DSPom i analogni ulaz.
(ovo nije ''d'' verzija koja ima i digitalne ulaze)

Tako da se može igrati
može se napraviti neka kombinacija dvosisitemca gjde će jedno pojačalo gurati jedan drajver a drugo drugi
ili se mogu prebaciti u mosni spoj pa gurati sub...

meni je radilo na način da je jedan kanal gurao midbas+visoke (izmedju pasivna skretnica) a drugi kanal je gurao sub. Preko DSP odradio rez izmedju pojačala i na jednom kanalu primjenio linkwitz transform.

Radi odlično i svira jako dobro.

Audiofilska razina kvalitete zvuka.

Slike stavim naknadno

Slika

https://www.hypex.nl/product/psc2-400/68

I ova ''moja'' verzija ima 600W napajnaje, tako da maksimalno ima 600W (ne 400W kao što piše na web stranici od hypexa, gdje su stavili 400W napajanje - pretpostavljam da su za ''d'' varijantu stavili slabije napajanje od 400W)
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3948
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju