Prodajem 2 nove zapakirane lampe KT-88 .
Lampe su bile rezervne od pojačala kojeg je proizvodila firma IRET IZ Splita ( imam i pojačalo ).
Cijenu NEZNAM -Vaša ponuda i stvar dogovora.
Detaljne kvalitetnije fotke na email.
Hvala
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju