imam nešto dijelova viška pa nudim

imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Čet lis 23, 2014 12:47 pm

imam nešto dijelova viška pa vam nudim, tko želi neka mi se javi na pm
svi dijelovi su nekorišteni.

... folijski kondenzator F&T 0,33uF 1600V MKP ,

F&T-0,33uF-1600v.jpg


... folijski kondenzator WIMA MKS4 2,2uF 63V DC ,

wima-2,2uF-63v.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: audio kutak; Ned vel 22, 2015 5:50 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Pet lis 24, 2014 3:30 pm

za sve detalje molim da se javite na pm.

*** nekorišteni termistori NTC 10 ohm, 5 kom. za 20 kn

NTC-10ohm.jpg


*** nekorišteni mali signalni DPDT releji Takamisawa NA4.5W-K, 5 voltni, 5 komada za 20 kn, ima ih 40-tak komada
više detalja o njima na: http://www.hifituning24.de/downloads/na.pdf

Takamisawa_NA4.5W-K.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: audio kutak; Čet pro 11, 2014 4:30 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Sub stu 22, 2014 9:09 pm

bump! BHC 10.000uF 63V, 6 komada za 300 kn
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la joe dalton » Sub stu 22, 2014 11:52 pm

audio kutak napisao:*** nekorišteni mali signalni DPDT releji Takamisawa NA4.5W-K, 5 voltni, 5 komada za 20 kn, ima ih 30-tak komada
više detalja o njima na: http://www.hifituning24.de/downloads/na.pdf

Takamisawa_NA4.5W-K.jpg


Kutak mi kupujemo kondenzatore za AYA II, a ti ih imaš? :lol:
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Ned stu 23, 2014 12:39 am

ako misliš na Takamisawa releje, ne pašu izvodi i kučište je veće... na aya ide uski tip kučišta...

ako misliš na kondenzatore, ne znam na koje misliš?
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la joe dalton » Ned stu 23, 2014 1:11 am

audio kutak napisao:ako misliš na Takamisawa releje, ne pašu izvodi i kučište je veće... na aya ide uski tip kučišta...

ako misliš na kondenzatore, ne znam na koje misliš?

Ma mislio sam na releje naravno. Ne znam zašto sam napisao kondenzatore. :doh:
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la gilhooley » Ned stu 23, 2014 9:03 am

Joe dalton....koji točno releji trebaju?

Ja ih imam na izvoz... :D

Gil
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la joe dalton » Ned stu 23, 2014 9:55 am

gilhooley napisao:Joe dalton....koji točno releji trebaju?

Ja ih imam na izvoz... :D

Gil

Hvala ali sad je gotovo. Vec smo kupili, a moji su vec i zalemljni na pocicu :)
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2562
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la Schultz » Ned stu 23, 2014 11:15 am

Ja bi 5 termistora....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Ned stu 23, 2014 1:22 pm

gilhooley napisao:Joe dalton....koji točno releji trebaju?

Ja ih imam na izvoz... :D

Gil


hvala gile, ali ovi releji su specifični jer su izvodi uski, tzv. "narow" model... osim Omrona postoji još Axicomov model
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju