200 lp

200 lp

PostPostao/la Felix » Sub stu 05, 2016 11:46 am

Prodajem 200 kom. LP u kompletu. 20 kn. komad.Ploče su očuvane a neke nisu ni bile na gramofonu.
Link sa spiskom.
Kontakt na mob. 0915008650 ili PP
http://imgur.com/a/y3ZHk" target="_blank" target="_blank
Avatar korisnika
Felix
 
Postovi: 17
Pridružen: Pet kol 26, 2016 12:35 am
Lokacija: Novska

Re: 200 lp

PostPostao/la pamook » Sub stu 05, 2016 2:23 pm

ima lijepih "komada" :D

ako bi islo komadno, pls. javi - ja bih sve od Waitsa, Doorse, Tubular bells, R.E.M, Marley-a, moguce jos ponesto bi se nabralo :P
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: 200 lp

PostPostao/la Felix » Sub stu 05, 2016 2:49 pm

Pozdrav!
Za pojedinačnu cijenu bi išle 50 kn komad ovisno o stanju. Najbolje bi to riješio u komadu.
Avatar korisnika
Felix
 
Postovi: 17
Pridružen: Pet kol 26, 2016 12:35 am
Lokacija: Novska

Re: 200 lp

PostPostao/la cappucino » Ned stu 06, 2016 8:47 am

A ako bi ja uzeo sav ostatak? Dal bi cijena ostala ista?
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 200 lp

PostPostao/la Edison » Ned stu 06, 2016 10:15 am

Lijepa kolekcija... :)

Covjeku je komplicirano prodavat plocu po plocu, zato je dao povoljnu cijenu za sve zajedno.

Ako su ploce sacuvane, cijena je dobra. Dogovorite se vas nekoliko (tko bi sto uzeo), neka jedan uzme sve, a vi poslje podijelite tako da racunate s 25 kn po komadu... jer nesto ce ostati viska. A to sto ostane prodate za 10 kn po komadu, i sto dobijete razmjerno podijelite. Tako je najbrze i najjednostavnije i onom tko prodaje i onima koji bi kupili...
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: 200 lp

PostPostao/la tom_hifi » Ned stu 06, 2016 10:24 am

Odlična kolekcija. Šteta, da je timing drukčiji, uzeo bih ja sve.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5458
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: 200 lp

PostPostao/la Felix » Ned stu 06, 2016 7:18 pm

cappucino napisao:A ako bi ja uzeo sav ostatak? Dal bi cijena ostala ista?

Nisam siguran da sam razumio. :think:
Avatar korisnika
Felix
 
Postovi: 17
Pridružen: Pet kol 26, 2016 12:35 am
Lokacija: Novska

Re: 200 lp

PostPostao/la cappucino » Ned stu 06, 2016 9:24 pm

Felix napisao:
cappucino napisao:A ako bi ja uzeo sav ostatak? Dal bi cijena ostala ista?

Nisam siguran da sam razumio. :think:

Ako bi Pamook uzeo ono sto je odabrao, a ja ostatak ploca, dal bi cijena njemu i meni ostala po 20 kn za komad?
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: 200 lp

PostPostao/la pamook » Ned stu 06, 2016 9:33 pm

Cappucino - da ne ispadnem ono sto nisam :lol: :lol: , ako uzmes komplet, iskljucivo na tebi je da li ces ili neces prodati koji LP dalje (meni) ... ne bi bilo fer da se racuna da sam kao ja nekakvu rezervaciju napravio... a ako budes voljan prodati ono nabrojano, tu sam, plus naklon do poda, plus cuga na nekom TF-u :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: 200 lp

PostPostao/la Felix » Ned stu 06, 2016 10:05 pm

Ako se tako dogovorite cijena je 20 kn komad.
Avatar korisnika
Felix
 
Postovi: 17
Pridružen: Pet kol 26, 2016 12:35 am
Lokacija: Novska

Sljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju