Neka crveni otvori novu temu i prebaci ovo...
Iako ne sviram mislim da je ovo vrlo interesantna tema.
Schultz napisao:Wow... Koja gitaristička špreha.... Ovo si naučio na Gitarskom forumu ili doma...?![]()
![]()
![]()
Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost