imam nešto dijelova viška pa nudim

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la deleted user » Ned stu 23, 2014 3:35 pm

Schultz napisao:Ja bi 5 termistora....


I ja...
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la SaWa » Ned stu 23, 2014 3:59 pm

LesFaul napisao:
Schultz napisao:Ja bi 5 termistora....


I ja...


i ja... :mrgreen:
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la Klokan » Ned stu 23, 2014 7:07 pm

Ako su to oni termistori kakvi kogubposluziti za odvajanje mase od uzemljenja i ja bih jedan kompletic.
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Ned stu 23, 2014 7:09 pm

vi to mene zekite ili ozbač?
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la Schultz » Ned stu 23, 2014 7:17 pm

Ha....?
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la SaWa » Ned stu 23, 2014 7:23 pm

ozbač...
SaWa
 
Postovi: 1500
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la deleted user » Ned stu 23, 2014 7:25 pm

Ja sam ozbiljan, Schultz takodjer, a ne vidim razloga da ni SaWa ne misli ozbiljno... Dapace, ako imas vise od 15 komada sa slike, ja bih i poduplao narudzbu.
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la audio kutak » Ned stu 23, 2014 10:14 pm

rezervirano otprije - 30 kom
------------------------
schultz - 5
les - 10
klokan - 5

uh, kad je tolika navala....mogu nabaviti još nekih 60-tak komada, moram pisati pismo namjere
da vidim koliko komada je čoeku ostalo...

ako tko još želi neka se predbilježi jer mi o količini robe ovise troškovi dostave!!

javim vam uskoro....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la pamook » Ned stu 23, 2014 10:50 pm

ajd, ajd, mozes ti to :lol:

evo, moze i meni jedan set od 5
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6287
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: imam nešto dijelova viška pa nudim

PostPostao/la Dean » Pon stu 24, 2014 12:14 am

Ja neću, izgledaju mi fejk.... ;)
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost